Спеціалізація клініки - імплантація та протезування
Пн-Сб – 09:00-20:00
Київ, проспект Лобановського, 4В

Vector терапия

Vector терапія
 1. Загальна інформація
 2. Переваги терапії
 3. Як проводиться процедура
 4. Вектор-терапія в місті Київ

Вектор-терапіяефективний інструмент для лікування захворювань пародонту.

Вектор-терапія по праву вважається однією з найбільш результативних методик для профілактики та лікування захворювань пародонту - гінгівіту, пародонтиту, пародонтозу. Всі ці захворювання характеризуються утворенням стійкої бактеріальної плівки, різними відкладеннями і прогресуючою формою. Досить часто на практиці зустрічається пародонтит, позбутися якого можна тільки професійними методами.

Запалені ясна, які кровоточать - джерело постійної інфекції в порожнині рота, що отруює організм в цілому. Якщо не звернутися до лікаря вчасно, можна з високим ступенем ризику запустити хворобу і страждати від рецесії ясен, ослаблення м'яких тканин з усіма супутніми ускладненнями.

Переваги вектор-терапії

Застосування високотехнологічного німецького апарату Vector - ефективний і надійний спосіб лікування пародонтиту. На честь нього дана процедура і отримала свою загальноприйняту назву. На відміну від традиційних способів лікування пародонтиту, вектор-терапія менш неприємна, і має наступні переваги:

 • Метод є майже безболісним. Пацієнт практично не відчуває стресу від процедури і в більшості випадків не потребує анестезії.
 • Комплексний підхід. Апарат усуває не тільки прояви захворювання, але і знищує причину пародонтиту. Завдяки суспензії Vector Polish Fluid видаляються бактерії, токсини, чиститься наліт і забирається зубний камінь. Таким чином Vector позбавляє порожнину рота від вогнищ інфекції.
 • Робота з ураженими тканинами. Застосування вектор-терапії - інноваційне і передове рішення, адже вона дозволяє глибоко обробляти структуру тканин. Патогенні бактерії знищуються апаратом на мікрорівні. Цього не можна досягти традиційними методами.
 • Безпека процесу. Так як використовуваний ультразвук зосереджений в одній площині, лікар може більш точно і дбайливо проводити лікування пародонту, зберігаючи тверді і м'які тканини зуба.
 • Використання в якості підтримуючого лікування. Використання вектор-терапії значно знижує дискомфорт у пацієнтів, а також зменшує ризики відторгнення встановлених імплантатів.

Безболісність, м'яке видалення зубних відкладень та біоплівки - ключова особливість методу, за яку він високо цінується в середовищі стоматологів всього світу.

Використання спеціальної біосумісної суспензії Vector Polish Fluid не тільки полірує поверхню коренів, але і захищає їх від бактерій. Все це в комплексі дозволяє запустити відновлювальні процеси в організмі.

Як проводиться процедура

Принцип роботи пристрою базується на застосуванні ультразвукових хвиль. Коливання руйнують структуру патогенних бактерій, чому вони гинуть. При цьому знищуються зубні камені і наліт. Миючий порошок омиває поверхню коренів і полірує їх. Потім під певним напором в порожнину рота подається вода, яка промиває кишені. При цьому м'які тканини не ушкоджуються, а значна кількість хвороботворної мікрофлори видаляється повністю, внаслідок чого зникає неприємний запах з рота.

На відміну від механічного втручання, процедура проходить практично без болю і великої кількості неприємних відчуттів. За рахунок гідравлічного напору і хвильових коливань ультразвуку тканини не руйнуються, а хвороботворне середовище та підясенні і наддесневі відкладення швидко і ефективно вимиваються з порожнини рота навіть з важкодоступних ділянок. Застосування апарату Vector дозволяє не тільки позбутися від бактерій, але і від продуктів їх життєдіяльності - ендотоксинів, які отруюють організм.

Ультразвук також сприяє ефективному знезараженню пародонтальних кишень і каналів.

Перед тим, як приступити до процедури, порожнину рота очищують професійними засобами. Щоб правильно оцінити стан пацієнта, призначається панорамний знімок. В окремих випадках потрібна ортопантомограмма. Всього процедура триває близько 1,5 години - в залежності від стадії захворювання і кількості зубів.

Переважна більшість пацієнтів не потребує анестезії і спокійно переносять вектор-терапію. При запущеному пародонтиті необхідні повторні сеанси, особливо при ускладненнях.

Через місяць-півтора після першої обробки знадобиться знову звернутися до фахівця - для контрольного огляду, а також різних терапевтичних процедур.

Після вектор-терапії запалення тканин пародонта проходить, відновлюється їх структура. Рухливість зубів припиняється, як і кровоточивість ясен, припиняється утворення нальоту і відкладень в навколозубних кишенях.

Терапія застосовується як для лікування, так і для профілактики захворювання, і особливо рекомендована людям із спадковою схильністю до пародонтиту. Якщо строго дотримуватися рекомендацій лікуючого стоматолога, можна домогтися стійкої ремісії. Для цього потрібно періодично відвідувати лікаря для підтримуючої терапії.

Вектор-терапія в місті Київ

Максимально позитивний ефект від стоматологічних процедур можна досягти тільки при наявності двох складових:

 • Високоточне сучасне обладнання, застосування якісних матеріалів в роботі;
 • Професіоналізм і високий клас лікарів, які займаються лікуванням пацієнтів.

Клініка цифрової стоматології S.I.Y. Dental, розташована в Києві, вдало поєднує всі ці складові. В основі нашої роботи - індивідуальний підхід до кожного пацієнта і глибоке вивчення проблеми. Звертаючись до нас із захворюваннями пародонта, ви отримуєте детальний план, згідно з яким буде проводитися лікування. Спеціаліст проведе діагностику, після якої буде складено індивідуальний графік первинної, вторинної і підтримуючої вектор-терапії. Ми застосовуємо новітні цифрові технології та використовуємо тільки якісні і сертифіковані матеріали. Стабільний позитивний результат за умови того, що пацієнт дотримується рекомендацій лікаря - гарантований.

Записатися
на прийом