Київ, проспект Лобановського, 4В
Пн-Сб – 09:00-20:00
Нд – за попереднім записом

Відбілювання зубів

Яке відбілювання вибрати? Цим питанням задається людина, яка вже зважилася зробити свою посмішку білосніжною, але ще не визначилася, яка технологія допоможе їй у цьому. Серед всіх професійних систем особливо виділяється апаратне відбілювання зубів. Інформацією про переваги якого ми з Вами зараз поділимося.

Апаратне відбілювання зубів

Апаратне відбілювання зубів є одним з видів кабінетного професійного відбілювання, який застосовується виключно в умовах клініки і проводиться безпосередньо лікарем. Спочатку на передню поверхню зубів наноситься спеціальний відбілюючий гель, а потім лікар активує його за допомогою спеціального апарату. В середньому вся процедура займає близько 20 хвилин, при необхідності через деякий час її можна повторити.

Ефективність апаратного відбілювання

Якщо говорити про ефективність відбілювання в цілому, важливо розуміти, що під цим мається на увазі. Згідно професійної термінології, результативність будь-якої вибілюючої технології виражається в швидкому досягненні максимально можливої білизни зубів.

Показання до відбілювання зубів

Основним показанням до застосування апаратного відбілювання є неестетичний колір зубів. В основному - жовтуватий відтінок. Справа в тому, що емаль зубів - досить прозора тканина, через неї просвічує глибший шар зуба - дентин. Він має жовтий або жовтуватий колір і темніє з віком. Апаратне відбілювання, як і будь-яка інша, спрямоване на знебарвлення дентину. Депігментація цієї тканини зуба не є шкідливою процедурою, однак перш ніж приступити до апаратного відбілювання зубів, необхідно переконатися у відсутності протипоказань.

Протипоказання до відбілювання зубів

  • вік до 16 років
  • період вагітності та годування груддю
  • алергія на компоненти гелю

Існують також відносні протипоказання. Серед них, наприклад, зуби з високим ступенем прозорості. Їх дуже важко вибілювати, бо вони будуть давати сірий відтінок. Також є захворювання флюороз. Відбілити такі зуби практично неможливо.

Шкідливість відбілювання зубів

На сьогоднішній день можна з упевненістю сказати, що при належній підготовці до процедури, відсутність у пацієнта будь-яких протипоказань і дотриманні лікарем всіх правил і норм апаратне відбілювання є абсолютно безпечним. Воно не завдає жодної шкоди емалі.

Однак щоб напевно уникнути будь-яких неприємних відчуттів під час процедури, рекомендується на підготовчому етапі пройти ремінералізуючу терапію, а якщо ви помічаєте за собою періодичні напади загострення чутливості зубів, використовувати спеціальні гелі-десенсетайзери.

Фахівці S.I.Y. Dental також рекомендують перед процедурою з відбілювання зубів пройти курс електрофорезу - насичення кальцієм емалі. Необхідно пройти як мінімум п'ять процедур до відбілювання і п'ять процедур після відбілювання зубів. Таким чином Вам вдасться уникнути чутливості зубів, яка неминуча при будь-якому відбілюванні.

Кожна процедура займе всього 20 хвилин Вашого часу, але ефект Ви однозначно оціните.