Київ, проспект Лобановського, 4В
Пн-Сб – 09:00-20:00
Нд – за попереднім записом

Лікування молочних зубів

Ймовірність виникнення карієсу настає з того моменту, як у дитини прорізалися зуби. Більшість батьків помиляється с приводу того, чи може розвинутися дане захворювання у однорічних малюків, припускаючи, що такого ризику не існує. Даному недугу схильні люди в будь-якому віці, а молочний карієс вимагає до себе особливої уваги. Поява цієї хвороби сигналізує про наявність порушень в дитячому організмі, та її перебіг має низку особливостей, тому лікування молочних зубів слід починати якомога раніше, довіривши цей процес досвідченим фахівцям.

Зміни складу емалі будь-якого характеру в першу чергу пов'язані з недотриманням основних правил гігієни і догляду за ротовою порожниною. Відсутність систематичного і правильного чищення молочних зубів провокує відкладення нальоту, який представляє собою сприятливе середовище для розвитку бактерій. Життєдіяльність цих організмів супроводжується утворенням кислоти, яка руйнує емаль і викликає каріозний процес.

Іншим фактором, який може викликати необхідність лікування зубів у дітей, є патологія емалі, нерідко носить спадковий характер і виражається в порушенні цілісності і зниженні міцності емалевого шару.

Каріес молочних зубів – симптоми і характерні особливості

Першою ознакою, що свідчить про необхідність лікування зубів у дітей, є крейдоподібна пляма на емалі, яка свідчить про те, що процес захворювання почався. Карієс дитячих зубів на такій стадії можна вилікувати в Стоматологічній клініці S.I.Y.Dental, не вдаючись до використання бормашини і не травмуючи свідомість дитини. Для цього ми використовуємо новинку сучасної стоматології - InnoDent Junior за допомогою якої з'явилася можливість лікування карієсу у дітей і дорослих на початковій стадії за одне відвідування.

В Основі успішного лікування молочних зубів лежить його своєчасність, тому що дитяча емаль тонша, що сприяє швидкому розвитку процесу захворювання. Відсутність лікарського втручання може призвести до утворення пульпіту.

Лікування зубів у дітей при наявності порожнин невеликих розмірів передбачає сріблення. Слід враховувати той факт, що такого роду метод може застосовуватися тільки для малюків, чий вік не перевищує трьох років.

У більш старшому віці лікування зубів у дітей вимагає механічної чисти з наступним встановленням пломби. В якості пломбуючих матеріалів для молочних зубів в нашій клініці використовуються сучасні безпечні матеріали від провідних світових виробників.

Кольорові пломби в клініці S.I.Y. Dental

Зазвичай, для дітей візит до зубного лікаря - це не найприємніше заняття, тому дитячі стоматологи клініки S.I.Y. Dental намагаються внести більше позитиву в процес лікування.

Одним із способів підвищення настрою і подолання негативних емоцій стало використання кольорових пломб.

Діткам подобається брати участь в лікуванні своїх зубів, якщо при цьому пропонується незвичайна і цікава ідея. Вибравши колір з блискітками або без, також можна підібрати кольорову пломбу в тон сукні або просто віддати перевагу улюбленому відтінку, а потім похвалитися перед друзями настільки дизайнерським рішенням.

Дітки відносяться до кольорових пломбочок як до вираження індивідуальності, і варто серйозно підійти до рішення і погодитися з вибором дитини.

Кольорові пломби мають тривалий термін служби - до трьох років.

Позитивною якістю кольорових пломб є і психологічний вплив на дитину, адже наявність гарної яскравої пломби підвищує самооцінку, дитина розцінює її як прикрасу, підвищується інтерес до самостійного догляду за зубами і бажання зберегти незвичайну пломбочку в роті, пропадає страх перед лікуванням зубів.

Герметизація фіссур – чудовий захист від каріесу

Стоматологічна клініка S.I.Y. Dental пропонує таку послугу, як герметизація фіссур, яка відмінно захистить зуби вашого малюка від карієсу. Фіссури - це такі складки на жувальній поверхні зуба. Вони особливо схильні до ураження, так як їх важко прочистити, і там накопичується величезна кількість бактерій. Здійснювати герметизацію рекомендується протягом перших трьох років після прорізування молочних або постійних зубів. Це дозволить правильно сформуватися зубній емалі і позбавить її від нальоту і карієсогенних бактерій. Після герметизації фіссури стають ніби запечатаними, що полегшує чистку зубів дитини і захищає їх.

Дитячі стоматологи клініки S.I.Y. Dental використовують якісні препарати і докладають максимум зусиль для того, щоб лікування проходило ефективно і безболісно для Вашої дитини.