Спеціалізація клініки - імплантація та протезування
Пн-Сб – 09:00-20:00
Київ, проспект Лобановського, 4В

Фізіотерапія в стоматології


Фізіотерапія - це галузь медицини, яка вивчає особливості і лікувальні властивості фізичних чинників, розробляє методи їх застосування для лікування, профілактики захворювань та медичної реабілітації. Останнім часом в стоматологічну практику все ширше впроваджуються фізичні методи лікування, які в поєднанні з іншими методами лікування дозволяють швидко купірувати різні процеси.

Фізичні фактори застосовуються головним чином при лікуванні багатьох стоматологічних захворювань у фазі початку або повної ремісії при запальних, дистрофічних і функціональних змінах, використовуються при організаціях диспансерного спостереження за пацієнтами, при реабілітації хворих після травматичних пошкоджень ЩЛД. Фізичні фактори дозволяють здійснювати більш точну діагностику захворювань, контролювати ефективність проведеного лікування.

Загальні протипоказання до фізіотерапевтичних процедур: тяжкі стани організму, різке виснаження, злоякісні новоутворення, схильність до кровотечі, хвороби крові, різко виражена серцево-судинна і дихальна недостатність, порушення функції нирок і печінки.

При лікуванні стоматологічних захворювань використовуються природні штучні фізичні фактори: постійний електричний струм, імпульсний струм низької напруги і частоти, змінні електричні струми і електричне поле високої, надвисокої і ультрависокої частоти.

Записатися
на прийом