Спеціалізація клініки - імплантація та протезування
Пн-Сб – 09:00-20:00
Київ, проспект Лобановського, 4В

Лікування зубів при вагітності

Лечение зубов при беременности
  1. Загальні поняття
  2. Відвідування стоматолога під час вагітності
  3. Лікування зубів у вагітних
  4. Лікування зубів при вагітності в місті Київ

Під час виношування дитини жіночий організм особливо чутливий до зовнішніх факторів. Те ж саме стосується і малюка, який тісно пов'язаний зі своєю матір'ю.

Існує чимало методів, які відкидаються фахівцями при лікуванні вагітних жінок з-за того, що вони занадто сильно впливають на живі тканини. Це може викликати розвиток патологій у дитини і матері. Особливо обережно і делікатно підходять до лікування майбутніх мам стоматологи. На сьогоднішній день дентальна терапія у вагітних проводиться практично на всіх стадіях виношування.

Відвідування стоматолога під час вагітності

Здоров'я зубів — надзвичайно важливий аспект, якому необхідно приділити належну увагу ще до зачаття дитини. Хворі зуби і ясна - постійне джерело інфекції, який підточує організм і позбавляє його захисних сил. Це пряма загроза не тільки здоров'ю мами, але і її малюка, адже під час внутрішньоутробного розвитку він особливо вразливий. Тому звертатися до стоматолога можна і потрібно як заздалегідь, так і під час вагітності, якщо майбутню маму турбують зуби або стан її ротової порожнини.

Ще одне тривожне питання, яке турбує вагітних і їх рідних - чи не виявиться пагубним вплив наркозу, УЗ-хвиль, лазера, адже вони досить часто використовуються в більшості сучасних стоматологічних процедур. На щастя, убезпечити маму і малюка при лікуванні зубів сьогодні не так складно - якщо вони знаходяться під наглядом досвідченого лікаря, він призначить оптимальну терапевтичну схему. У лікуванні будуть використовуватися тільки безпечні методи і процедури.

Наркоз при необхідності застосовується тільки місцевий - така анестезія не принесе шкоди як дитині, так і вагітній жінці.

Лікування зубів у вагітних

Для того, щоб лікування майбутньої мами було ефективним і безпечним, воно повинно складатися з декількох етапів:

  • Повний і ретельний огляд у стоматолога ще на стадії планування вагітності або на ранніх термінах. У цей період лікар зможе виявити всі фактори ризику і скласти індивідуальні рекомендації для жінки, якщо він помітить будь-які проблеми.
  • Спостереження в перший триместр. В цей час не проводиться апаратна діагностика, де імовірно потрібно робити знімки. Також не рекомендовано вживати будь-які медикаменти. Лікар відстежує стан вагітної найбільш безпечними методами, а лікування зубів, де необхідна анестезія, переноситься на більш пізній термін.
  • Ідеальним для лікування зубів у вагітних вважається другий триместр, де допускається використання місцевої анестезії.
  • Третій триместр — період, в якому майбутній мамі небажано відчувати потрясіння. Однак для тих вагітних, хто переносить дентальні процедури без наркозу, цей час теж може стати сприятливим для лікування зубів.

Вибір клініки для лікування зубів під час вагітності пов'язаний з безліччю переживань майбутньої мами. У клініці цифрової стоматології S.I.Y. Dental створені всі умови для того, щоб хвилювання жінки були зведені до мінімуму. Тут є все необхідне для безпечного і ефективного лікування майбутньої мами без шкоди її малюкові.

Лікування зубів при вагітності в місті Київ

Кожен лікар центру має необхідний високий кваліфікаційний рівень і працює виключно на сучасному високотехнологічному обладнанні. У S.I.Y. Dental ви зможете отримати весь необхідний комплекс профілактичних та терапевтичних заходів.

Лікарі центру дентальної медицини подбають про те, щоб ваші зуби були міцними, красивими і здоровими. Високий рівень обслуговування, індивідуальний підхід, сучасна матеріально-технічна база - переваги, за які варто вибрати S.I.Y. Dental для комплексного лікування і профілактики захворювань ротової порожнини.

Записатися
на прийом