Спеціалізація клініки - імплантація та протезування
Пн-Сб – 09:00-20:00
Київ, проспект Лобановського, 4В

Художня реставрація зубів

Художня реставрація зубів

Щоденний догляд за собою, в тому числі і за зубами - основа краси і здоров'я. За допомогою пасти та щітки повернути природний колір емалі неможливо. Але досить відвідати Клініку цифрової стоматології S.I.Y. Dental та посмішка стане більш гарною, а форма зубного ряду бездоганною.

Художня реставрація зубів - метод, який представляє собою повторення нормальної структури природного зуба. Шляхом імітації зубних тканин різними штучними матеріалами. Така реставрація може бути спрямована на корекцію вроджених порушень зовнішнього вигляду. А також положення зубів, усунення наслідків травми та вікової стертості та зміни кольору.

Завдяки сучасним композитним матеріалам і високому професіоналізму лікарів нашої клініки S.I.Y. Dental, цей комплекс процедур дозволяє відтворити первинну форму зубів до найдрібніших деталей. Реставрація зубів, матеріали для якої ми підбираємо з особливою ретельністю, проводиться нашими фахівцями у відповідності з сучасними методиками.

Показання до художньої реставрації зубів

  • Відколи й щербинки, отримані в результаті травм, клиновидні дефекти - проведена композитна реставрація жувальних і фронтальних зубів дає можливість легко і швидко усунути ці недоліки.
  • Ерозії, потертості, пігментація емалі - ці проблеми також легко усуваються реставрацією зубів композитними матеріалами.
  • Великі прогалини між зубами (треми і діастеми), нерівне розташування зубів - тісно пов'язана з ортопедією, реставрація зубів дає можливість вирішити і ці завдання, наприклад, за допомогою фіксації вінірів на зуби.

Методи реставрації зубів

Фахівці виділяють два типи реставрації зубів:

  1. Пряма.

    В даному випадку лікар усуває дефекти безпосередньо в ротовій порожнині пацієнта за допомогою спеціальних реставраційних матеріалів. Основна перевага такої реставрації - її одномоментність: досить одного відвідування клініки, щоб отримати гарну посмішку.

  2. Непряма.

    Непряма реставрація зубів передбачає підготовку зубів пацієнта і зняття відбитків, після чого відновлювана частина виготовляється в зуботехнічній лабораторії. Таким чином, вся процедура відбувається в два етапи. Для виготовлення фрагментів зубів застосовується широкий спектр матеріалів, але найбільш популярним, за рахунок своїх характеристик, є кераміка і цирконій.

Сучасні композитні матеріали надають стоматологам чудову можливість самостійно робити художні реставрації та нарощування зубів «прямим» способом. Художня реставрація забезпечує максимально природний результат.

У стоматологічній клініці S.I.Y. Dental застосовуються найсучасніші матеріали, які повністю ідентичні за зовнішнім виглядом і функцією натуральній емалі. Широка палітра відтінків дозволяє підібрати матеріал точно під колір природних зубів пацієнта. Крім того, матеріали володіють високою міцністю. Завдяки всім цим характеристикам особливо популярна естетична реставрація фронтальних зубів.

Записатися
на прийом