Київ, проспект Лобановського, 4В
Пн-Сб – 09:00-20:00
Нд – за попереднім записом

Імплантація зубів


Стоматологічна клініка S.I.Y. Dental надає всі види стоматологічної допомоги, але все-таки основна спрямованість нашої роботи - це імплантація та подальше протезування на імплантатах. Багато пацієнтів, що готуються до імплантації та роздумують про те, чи варто робити імплантацію або вибрати інший метод протезування, намагаються знайти відповіді на багато питань, що їх хвилюють, такі як ціна імплантації в Києві, вартість імплантації "під ключ", скільки коштує імплантація одного зуба, які існують показання та протипоказання до імплантації, наскільки це складно та багато часу займає, де знайти хорошого лікаря-імплантолога та інше.

Щоб максимально зрозуміло та правильно відповісти на питання, які Вас цікавлять, ми вирішили написати невелику статтю, в якій висвітлені найбільш актуальні питання.

Імплантація - це операція та подальше протезування, що робить можливим заміну не тільки коронки зуба, але й його коренів. Таким чином, за допомогою імплантації відсутній зуб (зуби) замінюється на його штучний аналог. Цей метод зробить Вашу посмішку бездоганною.

Красива посмішка - одна з складових успіху молодих людей і одна з показників благополучної старості у літніх людей.

Переваги зубних імплантатів:

 • установка протезів на зубних імплантатах не вимагає препаруваня сусідніх зубів.
 • розташовуючись під яснами, імплантат є аналогом природного кореня зуба.
 • коронка на імплантаті буде служити точно так само, як природний зуб. Ні оточуючі, ні Ви не помітите різниці.
 • за допомогою імплантатів можна зафіксувати протези.
 • догляд за зубними імплантатами аналогічний догляду за "рідними" зубами.
 • термін служби імплантатів більший, ніж у традиційних коронок або мостовидних протезів.

У мене є відсутні зуби, але мене це абсолютно не соромить. Навіщо мені відновлювати їх?

Справа не тільки в естетичній складовій. Стоматологи знають, а тепер будете знати і Ви, що втрата навіть одного зуба, будь то жувальний зуб чи різець, призводить до порушення цілісності зубощелепної системи. Це означає, що кожен зуб розрахований на певне навантаження і коли хоча б один зуб «вибуває зі строю», то на інші зуби лягає більше навантаження, ніж вони можуть витримати. Таким чином, поступово з'являються проблеми у сусідніх зубів. Вони починають рухатись, кістка на місці видаленого зуба починає атрофуватися, сусідні зуби, починають нахилятися в бік дефекту, а зуб-антагоніст також висувається в сторону відсутнього зуба. З часом починають розвиватися проблеми з пародонтом. Саме тому рекомендується протезування як умога швидше після втрати зуба (зубів). Виправлення дефекту може стати абсолютно неможливим або можливим лише після ортодонтичного та додаткового хірургічного втручання по відновленню об'єму втраченої кістки.

Ціна імплантації

Якісні імплантати виробляються на дорогому обладнанні по унікальним патентованим технологіям, матеріали, що використовуються при виготовленні імплантатів, також не дешеві. Саме ці складові визначають високу вартість самого імплантату. На жаль, часто саме ціна імплантації зупиняє навіть тих пацієнтів, яким показано лише імплантологічне лікування і ніяке інше.

Однак варто зауважити, що за останній час на українському ринку ціни на імплантацію стали знижуватися. Це пов'язано з тим, що імплантологічних систем стає все більше і більше. Насьогодні можна знайти імплантати класу «люкс» і досить дешеві імплантати, які доступні пацієнтам з не дуже високими доходами.

Спеціалісти стоматологічної клініки S.I.Y. Dental допоможуть підібрати для Вас найбільш оптимальний варіант імплантації, який максимально відповідає Вашим фінансовим можливостям. В якості імплантації можна не сумніватися, адже наша клініка дає гарантію на всі види робіт. Крім того, в стоматологічній клініці S.I.Y. Dental часто діють акції на імплантацію.

Вартість імплантації зубів залежить від обраної імплантологічної системи, від необхідності проведення додаткових операцій (синус-ліфтинг, нарощування кістки) і, звичайно ж, від кількості імплантів, які необхідно встановити. Так, ціни на імплантацію зубів є дуже різноманітними. Потрібно відзначити, що остаточну вартість всієї роботи вам називатиме лікар-імплантолог після ретельного планування операції та уточнення всіх Ваших побажань.

Лікар-імплантолог Стоматологічної клініки S.I.Y. Dental, Савчук Ігорь Юрійович, к.м.н. є професіоналом своєї справи. Він постійно впроваджує в клінічну практику новітні технології, а також дотримується класичних канонів імплантологічної науки. Імплантація "під ключ" у клініці S.I.Y. Dental - це запорука Вашого спокою та надійності у високій якості виконаної роботи.

Імплантація відразу після видалення

Класична імплантація передбачає, що імплантат можна вживлювати в кістку тільки після певного часу після видалення зуба (на верхній щелепі від 3 місяців, на нижню щелепку - від 4 місяців). Але, в останні роки вчені та медики, що займаються проблемами імплантології, все частіше говорять про те, що одномоментна імплантація часто дає позитивні результати та імплантат приживається дуже добре і швидко. Імплантолог клініки S.I.Y. Dental робить такі операції за погодженням пацієнта і досягає чудових результатів приживлювання імплантату.

Для контролю за імплантатом необхідно відвідувати лікаря-стоматолога 1 раз на пів року. Така профілактика дозволить вчасно виявити і оздоровити місця інфекції в разі її появи.

При дотриманні правил гігієни ротової порожнини імплантат може прослужити майже все життя! І навіть якщо коронка тріснула - це не біда, так як її легко замінити, за умови, що імплантат залишається стійким.

Таким чином, наша клініка готова забезпечити вас кваліфікованим лікарем-імплантологом, який виконує високоякісну операцію, вибір системи імплантації залишається за вами та вашим лікарем, а дотримання ідеальної гігієни та виконання всіх рекомендацій лікаря - залежить тільки від вас!

Етапи імплантації

 • Перший етап - планування.

  На цій стадії пацієнт проходить основне та додаткове обстеження. Робляться знімки, пацієнт здає аналізи крові. Далі вибирається методика імплантації та імплантаційної системи, яка буде використовуватись.

 • Другий етап - хірургічний.

  Це етап вживлення імплантату в кістку або, іншими словами, етап операції імплантації. При одномоментній імплантації невеликої кількості імплантатів операція проводиться під місцевою анестезією. В середньому, операція триває від 30 хвилин до 1 години. Іноді перед цими етапами доводиться проводити додаткові операції, якщо має місце дефіцит кістки. Потреба в додатковій операції визначається на етапі планування. Формувач ясен встановлюється одномоментно з імплантацією, або через деякий час.

 • Третій етап (класична методика) - установка абатмента.

  Це етап, під час якого формувач ясен замінюється на абатмент (аналог кукси зуба). Пізніше на абатмент буде встановлена коронка.

 • Четвертий етап - ортопедичний.

  Установка коронки, мосту або іншого протеза.

Підготовка порожнини рота до імплантації

Перед імплантацією порожнина рота повинна бути санована. Це означає, що потрібно провести професійну гігієну порожнини рота; вилікувати зуби, уражені карієсом, пульпітом, періодонтитом; видалити підлягаючі видаленню зуби; поміняти підлягаючі заміні ортопедичні конструкції; пролікувати пародонтит; навчити пацієнта правильній гігієні і переконатися в тому, що він її буде підтримувати.

Післяопераційний період

Після операції, зазвичай, призначається ряд препаратів: антибіотик (наприклад, Аугментин), протизапальний засіб (наприклад, Німесил) і антигістамінний препарат (наприклад, Кларитин). В день операції, після імплантації потрібно робити холодні компреси (20 хв холод, 20 хв - перерва).

Після операції особливо важливо підтримувати ідеальну гігієну порожнини рота, так як наявність мікроорганізмів обов'язково призведе до запалення, яке ускладнить приживлення імплантату. Нормою важаються такі реакції організму на проведену операцію: набряк, наростаючий протягом 3х днів і далі регресний; терпимий біль, який лікується НПЗЗ (Німесил, наприклад). Щодо інших проявів слід консультуватися зі своїм лікуючим лікарем-імплантологом.

Кращі фахівці - гарантія успішної імплантації. У клініці S.I.Y. Dental працюють висококваліфіковані фахівці з великим досвідом клінічної роботи. Всі кабінети оснащені новітнім обладнанням. Ми пропонуємо самі перевірені і передові системи імплантатів з різними ціновими сегментами. Відгуки пацієнтів нашої клініки завжди позитивні, адже вони залишаються задоволеними не тільки результатами лікування, а й самим процесом проведення операції та протезування.