Спеціалізація клініки - імплантація та протезування
Пн-Сб – 09:00-20:00
Київ, проспект Лобановського, 4В

Імплантація зубів

Зубная имплантация
 1. Зубне імплантування
 2. Переваги імплантації зубів
 3. Термінова цифрова стоматологія в S.I.Y. Dental
 4. Переваги клініки S.I.Y. Dental

Відсутність зубів призводить до негативних наслідків, починаючи від некрасивого естетичного вигляду, закінчуючи витонченням і деформацією щелепи. Тривала відсутність зуба призводить до зміщення сусідніх зубів, постійного скупчення їжі і, як наслідок, розвитку карієсу. Один з ефективних і сучасних способів усунення даної проблеми - це імплантація зубів.

Імплантація зубів – це установка штучного замінника зуба, який закріплюється на титановому гвинті. В кістку щелепи вставляється титановий імплантат, на якому закріплюється керамічна коронка. Завдяки пористій поверхні імпланту відбувається вростання кісткової тканини, що призводить до міцної фіксації конструкції в кістки щелепи.

Переваги імплантації зубів:

 1. Надійна фіксація протеза.
 2. Немає ніяких неприємних відчуттів під час жування їжі.
 3. Не потрібно обточувати сусідні зуби, як у випадку встановлення коронок.
 4. Встановлений імлантат дозволяє зберегти цілісність зубної кістки.

Термінова цифрова стоматологія в S.I.Y. Dental

Для своїх пацієнтів ми використовуємо імплантати від перевірених надійних виробників, які зарекомендували себе як виробники міцних продуманих конструкцій для фіксації коронки штучного зуба.

 • Alpha-bio (Израїль) – імпланти піддаються піскострумній обробці з подальшим кислотним травленням. Для них характерно самовкручування і самоущільнення для забезпечення ідеальної посадки.

 • Ankylos (Німеччина) – відомі завдяки своїй запатентованій мікроструктурі поверхні, яка створює умови для швидкого приживлення імплантату. Наявність конусного з'єднання надає міцність конструкції і запобігає зникненню кісткової тканини біля імплантату. Такі гвинти можна встановлювати навіть на ослаблені кісткові тканини.

 • Straumann (Швейцарія) – імпланти мають шорстку і пористу поверхню, що сприяє швидкому вростання кісткової тканини вже за 4 тижні. Розроблені конструкції виключають ризик можливого травматизму і природних втрат твердої кісткової тканини.

 • Nobel Biocare (Швейцарія) – імпланти преміум-класу, які понад 40 років застосовуються по всьому світу. Дані конструкції можна навіть встановлювати пацієнтам, у яких мало кісткової тканини. Конструкція максимально схожа з натуральною кістковою тканиною кореня зуба, вона не травмує тканину і відмінно приживається в найкоротші терміни.

Переваги клініки S.I.Y. Dental

Якщо стоїть питання про необхідність протезування, тоді в клініці цифрової стоматології S.I.Y. Dental Ви можете скористатися даною послугою в рамках стандартного запису до стоматолога чи в разі необхідності проведення термінового обстеження і лікування. Специфіка діяльності нашої клініки заснована не тільки на бездоганній роботі наших фахівців, але також і на залученні професійного обладнання.

У клініці є комп'ютерний томограф від провідного німецького виробника Dentsply Sirona, за допомогою якого можна здійснити наступне:

 • Виявити захворювання на ранній стадії.
 • Візуалізувати особливості будови і стан зубів.
 • Переглянути зубні канали без внутрішнього втручання.
 • Отримати рентгенівський 3d знімок ротової порожнини, на базі якого проводиться моделювання ортопедичних реставрацій.

Наявність власної цифрової лабораторії дозволяє створити ідеальний план імплантологічного лікування. За допомогою комп'ютерного моделювання створюється проект абатмента - надкостноuj елемента імпланта і коронки. Далі на фрезерних верстатах клініки відбувається виготовлення готової конструкції для імплантації та протезування.

Наші стоматологи підберуть для Вас підходящий варіант гвинта, згідно розрахованого бюджету і необхідних експлуатаційних характеристик. Завдяки терміновій стоматології і цифровому обладнанню, Ви зможете стати володарем нових зубів навіть в самі стислі терміни без завчасного запису.

Ціни на дані послуги
Перший хірургічний етап, система “Alpha-Bio” ( Ізраїль )
8 000 грн
Перший хірургічний етап, система “ANKYLOS” ( Німеччина)
14 000 грн
Перший хірургічний етап, сиситема “Straumann” ( Швейцарія )
18 000 грн
Перший хірургічний етап, система “Nobel Biocare”
28 000 грн
Шаблон
5 000 грн
Записатися
на прийом