Київ, проспект Лобановського, 4В
Пн-Сб – 09:00-20:00
Нд – за попереднім записом

Металокерамічні коронки

Металокерамічні коронки

Металокерамічні коронки свого часу зробили справжню революцію в протезуванні зубів. Популярні раніше металеві коронки мали досить високі функціональні характеристики, проте в плані естетичності вони були дуже далекі від ідеалу. Пам'ятаєте, як наших співвітчизників закордоном можна було практично безпомилково впізнати по золотим коронкам на зубах? Набагато більш прийнятні з точки зору естетики керамічні коронки, навпаки, мали суттєві недоліки в плані функціональності, тому що їх механічна міцність була дуже низькою.

Метал + кераміка = металокераміка

А ось металокераміка дозволила об'єднати високі функціональні характеристики металевих і естетичних - керамічних коронок. В даний час металокерамічні коронки - один з найпопулярніших варіантів протезування зубів.

Для металокерамічної коронки за основу беруть метал (нікель-кобальтові та хром-кобальтові сплави, титан, золото, паладій, платина, а також їх сплави), на який наноситься фарфорове облицювування.

За допомогою металокераміки можна усунути як поодинокі дефекти зубного ряду, так і досить серйозні (при наявності опорних зубів можна використовувати мостовидні протези з 12 одиниць).

Як і будь-який інший метод протезування, застосовуваний в ортопедичної стоматології, протезування зубів з використанням металокераміки має свої показання та протипоказання.

Коли можна використовувати металокерамічні коронки?

Металокерамічні коронки використовуються при протезуванні зубів, відновлення яких вже неможливо із застосуванням пломбувальних матеріалів - при значному ураженні коронкової частини зуба каріозного процесом, травматичних ураженнях зубів, відламах, сколах і т.п. Металокераміка з успіхом застосовується і при флюорозі (встановлення коронки на зуби допомагає захистити зуби, які характеризуються підвищеною крихкістю, і виправляє косметичний дефект), вроджених порушеннях пропорцій розмірів, форми зубів і їх положення в зубному ряду, дефектах прикусу, а також порушеннях розвитку емалі, її підвищеної стираємості. Ну, і, звичайно ж, при заміні зношених коронок, багато пацієнтів нашої клініки вважають за краще встановлювати нові коронки на зуби з металокераміки.

Протипоказання до протезування зубів з використанням металокераміки

Хоча металокераміка може використовуватися практично в будь-якій клінічній ситуації, протезування з їх застосуванням небажано у дітей до 16 років (у них ще недостатньо сформовані стінки зуба і вони можуть не витримати сам процес встановлення коронки на зуби або наступні навантаження), а також при протезуванні нижніх різців (з тієї ж причини - стінки цих зубів тонкі навіть у дорослих). Протезування зубів з використанням металокерамічних коронок може бути ускладнене при деяких порушеннях прикусу, що перешкоджають нормальній установці коронки, патологічній стертості зубів зі знижуючимся прикусом, захворюваннях періодонта і інших частин зубощелепного апарату. Досвід фахівців нашої клініки показує, що більшість цих протипоказань є відносними і після відповідного лікування вони усуваються і не перешкоджають проведенню протезування.

Металокераміка - ціни доступні!

Якщо для протезування зубів використовується металокераміка, ціни на нього визначаються кількістю коронок на зуби, витратними матеріалами і т.п. У стоматологічній клініці S.I.Y. Dental Вам допоможуть підібрати оптимальний варіант протезування із застосуванням металокераміки, ціни на яке задовольняють всіх наших пацієнтів.