Спеціалізація клініки - імплантація та протезування
Пн-Сб – 09:00-20:00
Київ, проспект Лобановського, 4В

Лікування кореневих каналів

Лечение корневых каналов
  1. Загальні поняття
  2. Процедура лікування
  3. Вторинна ендодонтія
  4. Рекомендації

Втрата зуба - небажане явище, якого не уникнути, якщо вчасно не звернутися в клініку при зубному болю. Руйнівні процеси всередині зуба тривалий час можуть не турбувати пацієнта. І тільки коли вони досягають пульпи, з'являється дискомфорт і больові відчуття.

Чому важливо своєчасне діагностування та лікування?

Пульпіт - захворювання, яке самостійно не проходить. Вживання анестетиків усуває біль і відкладає візит до стоматолога, а тим часом карієс продовжує руйнувати зуб. При відвідуванні лікаря пацієнт дізнається - простим лікуванням з використанням пломбувальних матеріалів уже не обійтися. Зуб потребує реставрації, коронки або зовсім видалення. Тому важливо при наявності пульсуючого болю негайно звертатися в клініку, що допоможе зберегти природний зуб і спростить процедуру лікування кореневих каналів.

Процедура лікування

Ендодонтичне лікування починається з рентгенодіагностики. На знімку чітко видно периапикальне вогнище запалення, робоча довжина каналів, наявність сторонніх тіл, якість пломбування (якщо кореневий канал запломбований).

Поетапне лікування складається з:

  • Препарування каріозної порожнини, розкриття порожнини зуба.
  • Видалення нерва (екстракція пульпи).
  • Інструментальної обробки кореневих каналів. Фахівці S.I.Y. Dental використовують тільки стерильні набори одноразових інструментів, обробляють канали машинним способом із застосуванням надтонкого інструментарію.
  • Медикаментозної обробки.
  • Пломбування каналів.
  • Відновления зуба.

Процедура проводиться під анестезією, тому ніякого болю пацієнт не відчуває.

Вторинна ендодонтія

Важливо розуміти - кваліфіковане лікування пульпіту позбавляє від додаткових витрат на протезування зубів. Якщо канали неякісно очищені від бактерій і гнильних мас, але запломбовані, пацієнту треба буде пройти курс повторної ендодонтії. При несвоєчасному зверненні доведеться видаляти зуб.

В клініку S.I.Y. Dental нерідко звертаються клієнти зі скаргами на біль в зубах з пломбованими кореневими каналами. Виправляючи недоліки стоматологів, наші фахівці акуратно і ретельно виконують вторинну ендодонтію.

При запущених випадках встановлюється тимчасова пломба. Заміна на постійну проводиться через 5-7 днів. Це вимушений, але необхідний захід, що дозволяє переконатися в тому, що після установки постійної пломби у пацієнта не виникне проблем з вилікуваним зубом.

Можливі ускладнення пульпіту

Інфекція, що провокує пульпіт, через канали зуба потрапляє в сусідні з ним тканини. Результат - запальні процеси ясен, поява припухлості на обличчі. Можливе підвищення температури, поширення інфекції по всьому організму. Вихід - своєчасне звернення за кваліфікованою стоматологічною допомогою.

Рекомендации

Больові відчуття після лікування кореневих каналів - не рідкість. Якщо на зуб виявляється постійне навантаження, вони тривають до двох тижнів. Це природна реакція організму. При нестерпному болю можна приймати анестетики, але захоплюватися не варто. При появі набряку зверніться за професійною консультацією лікаря. Можливо, будуть потрібні додаткові маніпуляції.

Стоматологи-ендодонтисти клініки S.I.Y. Dental якісно виконують свою роботу, використовуючи сучасне обладнання, інструменти, пломбувальні матеріали. Індивідуальний підхід до проблем клієнта гарантує збереження природних зубів навіть при запущеному карієсі, що супроводжується пульпітом. Якщо ви відчуваєте дискомфорт або біль в зубах, не відкладайте лікування проблеми, звертайтеся в нашу клініку.

Ми завжди раді допомогти!

Записатися
на прийом