Спеціалізація клініки - імплантація та протезування
Пн-Сб – 09:00-20:00
Київ, проспект Лобановського, 4В

Оптичні бінокуляри

Лечение зубов под оптическим увеличением
 1. Суть методики
 2. Особливості лікування зубів з використанням бінокуляр
 3. Коли актуально використання оптичних бінокуляр
 4. Можливості та особливості роботи оптичних бінокуляр

Оптичні бінокуляриефективність, якість і точність лікування.

Стремительное развитие и внедрение инновационных разработок в лечение обеспечило значительное повышение качества обслуживания и точность проведения даже самых сложных операций.

Клініка цифрової стоматології S.I.Y. Dental в стоматологічній практиці застосовує безліч перевірених розробок, серед яких виділяються своєю простотою експлуатації і величезною кількістю переваг такий пристрій, як оптичні бінокуляри. Одним з найбільш очевидних позитивних факторів використання таких інструментів в роботі стоматолога є виключення помилки при обстеженні та під час лікувальних процедур.

Підтримка високих стандартів якості і надійності.

У сучасній стоматології використовуються високоякісні та естетичні матеріали, які дозволяють не тільки провести лікування, відновити зуб або скорегувати прикус, а зробити посмішку привабливою. Звичайно ж, для задоволення подібних запитів клієнта важливо точно виконувати кожну дрібницю, підібрати колір і фактуру, та співвіднести обраний результат з природними зубами. У такій роботі навіть невелика, невірно виконана робота може спричинити неприємні відчуття для пацієнта, ускладнення, порушення функціональності або рецидивів захворювань.

Використання оптичних бінокулярів в роботі стоматолога вирішує завдання підвищення відповідальності і якості роботи лікаря, який отримує можливість провести ендодонтичне лікування, естетичне реставрування і терапію хвороб, ретельно контролюючи кожну свою дію та її результат. Крім того, ефективність і високий стандарт лікування також досягається за рахунок можливості використовувати бінокуляри на будь-якому з етапів - огляді, лікуванні або навіть складних операціях.

У клініці S.I.Y. Dental фахівці орієнтуються на високий рівень обслуговування і європейські стандарти якості. Ми використовуємо найбільш ефективні пристрої, які дозволяють провести точну діагностику, вивчити стан і стадію розвитку захворювання або визначити оптимальний варіант для реставраційних робіт. Фахівці легко помічають навіть найдрібніші деталі, знаходять мікроскопічні проблемні зони і проводять огляд, не доставляючи незручностей пацієнту.

Особливості лікування зубів з використанням бинокуляр

В першу чергу, оптичні бінокуляри - це необхідний та незамінний інструмент хірурга, що дозволяє точно виконати лікування і відновити функціональність та естетичну привабливість. Ортопедія і терапія також потребують використовувати цей інструмент в переважній більшості випадків прийому пацієнтів.

Довгостроковий прогноз щодо розвитку ситуації із захворюванням або запущеним зубом можна дати тільки в тому випадку, якщо будуть виявлені навіть найменші тріщини, відколи або інші проблемні зони. Неозброєне око не бачить такі місця, а ось з оптичними бінокулярами проблема зникає самостійно, а діагностика і прогноз матимуть небагато менше 100% достовірності.

Коли актуально використання оптичних бинокуляр?

Фахівці клініки S.I.Y. Dental вважають, що такі інструменти не будуть зайвими при більшості випадків лікування, дозволяючи зменшити час на постановку точного діагнозу, призначення лікування та його проведення. Обов'язковим буде використання в роботі оптичного збільшення під час:

 • повторного лікування;
 • дослідженні пломбувального матеріалу;
 • вивчені кореневого каналу і його відгалужень;
 • проведенні лікування інфекційних захворювань;
 • обробці зубів і каналів;
 • видаленнях;
 • інших типах лікування, які потребують проведення дослідження зубів і порожнини рота, відновлення функціональності або естетичної привабливості.

Можливості та особливості роботи оптичних бинокуляр

Головною особливістю роботи подібного інструменту буде наявність світлового пучка, який концентрує увагу лікаря і дозволяє ретельно розглянути будь-яку деталь з ефективним збільшенням. Не так давно зуби, які лікарі відразу діагностували, як безнадійні для лікування - тепер можуть бути врятовані і повністю вилікувані. Причому лікування також буде проведено більш якісно, а зайва препаровка або інші помилки - виключені.

Записатися
на прийом