Спеціалізація клініки - імплантація та протезування
Пн-Сб – 09:00-20:00
Київ, проспект Лобановського, 4В

Видалення зуба будь-якої складності

Видалення зубів

Видалення зубів - крайній захід, на яке йдуть стоматологи нашої клініки, коли немає можливості зберігти рідний зуб. Досвідчені хірурги виконують процедуру безболісно і якісно, з урахуванням того, що на місці видаленого зуба планується установка імплантату. Здійснюємо видалення зубів будь-якої складності - від молочних до "мудрих".

Показання до процедури

Наші фахівці рекомендують видалення, якщо жодна з методик лікування не дасть позитивних результатів. Відмова від процедури пов'язана з виникненням ускладнень різного характеру - від запалення ясен до появи на сусідніх зубах карієсу. Не варто нехтувати порадами досвідченого стоматолога. Необхідно якомога оперативніше виконати рекомендацію, тим більше що сучасна стоматологія пропонує кілька варіантів анестезії для знеболювання процесу.

Зуби підлягають видаленню при:

 • повному руйнуванні коронкової частини;
 • глибокому карієсі, коли інтоксикація поширилася на корінь, а лікування недоцільно;
 • прорізуванні постійного зуба, коли молочний ще не встиг випасти;
 • періодонтит;
 • розмягченні зубного кореня - результат тривалого запалення;
 • остеомієліті;
 • свідченнях фахівця, який займається запланованим протезуванням;
 • зміні прикусу.

Особливу увагу хірургів звернуто на зуби мудрості. Часто вони розташовуються некоректно на тлі інших в зубному ряду, порушуючи прикус. Для них характерний великий карієс. При таких обставинах фахівець приймає рішення про видалення.

Виконуємо резекцію верхівки кореня (апікоектомію) при утворенній кісті. Новоутворення стрімко заражає інфекцією здорові зуби, що підштовхує лікаря прийняти рішення про його видаленні.

Протипоказання

При наявних показаннях хірург не завжди приступить до видалення. Існує ряд обставин, коли процедуру відкладають до поліпшення стану хворого.

Протипоказано видаляти, якщо:

 • пацієнт - жінка на ранньому або пізньому терміні вагітності;
 • виявлено онкологію;
 • звернувся чоловік з явно вираженими проблемами серцево-судинної системи;
 • інфекційні захворювання на гострій стадії розвитку;
 • присутні загострені проблеми психологічного характеру;
 • є хвороби нирок, шлунково-кишкового тракту, печінки в гострій формі.

Після поліпшення стану можливе повторне звернення в стоматологічну клініку для виконання процедури.

Які методи використовуємо?

Досвід наших лікарів дозволяє застосовувати обидві методики - просту і хірургічну операцію. Простий спосіб застосовується, якщо поверхня зуба виступає над рівнем ясен настільки, що її можна обхопити щипцями.

Операція проводиться при недостатній висоті зуба, якщо його частки приховані яснами або він ще не прорізався, але заважає хворому або є причиною запальних процесів. Якість і безпека хірургічного втручання забезпечується за рахунок застосування ультразвукового скальпеля - Пьезотом.

Обидві методики мають на увазі використання анестетиків, тому жодна з них не заподіює біль. Професіоналізм лікарів сприяє максимально швидкому видаленню, з мінімумом незручностей для клієнта. Після цього фахівець обстежує лунку на відсутність залишків кореня, закладе її тампоном з бактерицидним препаратом.

Як доглядати за порожниною рота після процедури?

Хірургічне втручання вимагає від пацієнта дотримання певних правил гігієни. Вони сприяють швидкому загоєнню отриманої ранки. Недотримання лікарських рекомендацій - одна з причин негативних наслідків, причому найпоширеніша.

 1. Після процедури в лунці утворюється згусток крові. Полоскання призведе до його вимивання, що не можна допускати. Від цього способу догляду за порожниною рота слід відмовитися.
 2. Приймати знеболюючі препарати, рекомендовані лікарем.
 3. Відмовитися від тютюнопаління та алкоголемістких напоїв.
 4. Забороняється вживання солоного, гострого, гарячого, кислого, твердих продуктів харчування. Раціон базується на м'якій, теплій їжі.
 5. Щоденне чищення з використанням м'якої щітки.
 6. Забороняється порушувати цілісність лунки мовою або пальцями.

S.I.Y. Dental - гарантія професійного, якісного, видалення зубів будь-якої складності!

Записатися
на прийом