Спеціалізація клініки - імплантація та протезування
Пн-Сб – 09:00-20:00
Київ, проспект Лобановського, 4В

Як відбувається процес імплантації зубів?

Як відбувається процес імплантації зубів? Можливо, хтось уже читав про це або проходив саму процедуру. Але варто зауважити, що технології не стоять на місці, і вже зараз деякі процеси відбуваються швидше, технологічніше і безпечніше для пацієнта аніж ще, навіть, рік тому.

Імплантація зубів завжди починається з діагностики. Спочатку лікар робить огляд ротової порожнини на наявність каріозних ушкоджень зубів та захворювання пародонту. Усі проблеми із зубами та запальні процеси потрібно усунути до імплантації. Наступним кроком є Комп'ютерна Tомографія. З її допомогою перевіряють на наявність прихованих захворювань та стан робочої області, положення сусідніх зубів, товщини кістки та ін. Докладніше про застосування комп'ютерного томографа у стоматології можете прочитати на нашій сторінці «Комп'ютерний томограф. 3D знімки зубів».

Також, за допомогою КТ визначають, чи потрібно проводити операцію синус-ліфтинг». Вона необхідна у випадках, коли в місці імплантації недостатньо кісткової тканини для імплантату вживлення. Такі ситуації трапляються, коли зуб було видалено неправильно або видалено давно. Тоді пацієнту нарощують кістку шляхом пересадки власної кістки або синтетичного матеріалу. Ця операція потребує великого досвіду та високого рівня професіоналізму від лікаря, якими володіють наші фахівці.

У нашій клініці операція синус-ліфтингу проводиться за допомогою сучасного ультразвукового скальпеля – П'єзотом. Ще його називають «розумний» скальпель. Він призначений для операцій на кісткових тканинах. Його особливість у тому, що він абсолютно безпечний для м'яких тканин, нервів та судин. Докладніше про нього описано на нашій сторінці: «Пьєзотом».

Після встановлення імплантату необхідно чекати 4 - 6 місяців, поки він приживеться і добре вкорениться в кістки. Тільки потім можна робити навантаження на імплантат та встановлювати постійну (цирконієву) коронку. Щоб зберегти гарний естетичний вигляд посмішці на цей період можна встановити тимчасову (пластмасову) коронку або протез, що знімається. Коли тимчасову коронку протезують на імплантат відразу після видалення зуба – цей метод називається «Одномоментна імплантація зубів з негайним навантаженням».

Отже, імплантація зубів – процес досить складний і відповідальний. При виборі клініки завжди потрібно звертати увагу на її рейтинг та відгуки пацієнтів. Не всі клініки, що пропонують цю послугу, мають необхідний досвід і сучасне обладнання.

Клініка цифрової стоматології “S.I.Y. Dental” запрошує всіх бажаючих отримати професійну консультацію з приводу імплантації, протезування або інших питань, що Вас цікавлять.

Якщо Ви маєте потребу в проведенні імплантації, записуйтесь до нас на прийом і ми завжди будемо раді Вам допомогти.

Записатися
на прийом