Спеціалізація клініки - імплантація та протезування
Пн-Сб – 09:00-20:00
Київ, проспект Лобановського, 4В

Пьєзотом - це останнє слово в стоматологічній хірургії

Пьєзотом

Уявіть собі безпечний скальпель, який ріже тільки ті тканини, які потрібно. Зовсім нещодавно про таке могли тільки мріяти.

Що таке пьезотом?

Пьєзотом – це ультразвуковий скальпель, який використовують у кістковій хірургії. Його робота заснована на ультразвукових коливаннях. Завдяки цьому він розрізає тільки кісткову тканину, не зачіпаючи прилеглі м'які тканини і судини. В таких умовах травматичні ушкодження м'яких тканин і нервів зводяться до мінімуму. Тепер не потрібно боятися, що Вам можуть щось пошкодити або занести інфекцію.

Застосування пьезотома

Застосування пьезотома не настільки широке як хотілося б. Але його вузька спрямованість робить його незамінним й ультраефективним в кістковій хірургії. На даний момент - це найпрогресивніший інструмент в оперативній стоматології.

Ультразвуковий скальпель робить більш точні і більш тонкі розрізи. Його перевага в тому, що виділена кісткова тканина при відділенні не нагрівається і не обпалюється. Завдяки цьому вона відразу починає приживатися. Також ультразвук має антибактеріальні властивості, що відразу знезаражує місце оперативного втручання.

Пьєзотом застосовується при кістковій пластиці, коли потрібно пересадити кісткову тканину або видалити. Наприклад, з його допомогою проводять підготовку до імплантації, коли необхідно провести операцію синус-ліфтинг. Застосування пьезотома значно прискорює процедуру імплантації пацієнта. Також, це найкращий інструмент при видаленні «важких зубів». Коли зуб знаходиться у важкодоступному місці, наприклад, зуби мудрості. Або зуби які непрорізалися або змістилися.

У всіх цих випадках пьезотом має значну перевагу перед бормашинами. Його застосування знижує хворобливість процедури, а також набряклість в післяопераційному періоді.

Переваги стоматологічного пьєзотома

  1. Ефективний в важко доступних місцях;
  2. При роботі не призводить до нагрівання кістки;
  3. Має дезінфікуючі властивості;
  4. Не травмує м'які тканини;
  5. Покращує післяопераційне загоєння;
  6. Зменшує хворобливі відчуття під час проведення операції;


Клініка цифрової стоматології SIY Dental постійно прагне до підвищення якості надання стоматологічних послуг. На даний момент, ми маємо у себе в арсеналі всі передові інструменти, якими багата сучасна стоматологія. Якщо Ви хочете бути впевненими в якості та безпеці лікування, можете з упевненістю звертатися до нас.

Записуйтеся на прийом по телефону +38 (097) 911 63 68 або пишіть нам на почту siy-dental@ukr.net.

Ми завжди раді Вас бачити.

Записатися
на прийом