Спеціалізація клініки - імплантація та протезування
Пн-Сб – 09:00-20:00
Київ, проспект Лобановського, 4В

Одномоментна імплантація зубів з негайним навантаженням (коронкою) у Києві

Що таке миттєва імплантація зубів

Часто пацієнтів цікавить питання, чи можливо встановити нові зуби за допомогою імплантації та установки коронок за один візит до стоматолога? Відповідь – однозначно можна і це абсолютно реально. Такі операції ми проводимо щодня у нашій клініці.

Одномоментна імплантація зубів (також її називають моментальною чи негайною) передбачає вживлення імплантату (штучного кореня) відразу після видалення свого рідного, але вже " відслужив " зуба. Тобто, по суті, Ви зробите дві складні операції за одне відвідування, використавши тільки одну анестезію.

Також під час цього відвідування лікар встановлює Вам тимчасову пластмасову коронку, а після певного періоду часу - постійну коронку. В ідеалі має пройти близько шести місяців з моменту імплантації. Так багато часу необхідно для того, щоб імплантат добре зміцнився та обріс кістковою тканиною. Але це все індивідуально та залежить від багатьох факторів.

Чим же все-таки одномоментна імплантація відрізняється від класичної імплантації зубів? За класичним методом імплантації встановлення титанового стержня відбувається не відразу після видалення свого рідного зуба, а через кілька місяців. Цей період потрібний і дуже важливий для відновлення власної кісткової тканини.

Досвідчені хірурги-імплантологи Цифрової стоматологології SIY Dental успішно виконують як класичну імплантацію зубів так і одномоментну.

Як відбувається одномоментна імплантація у клініці SIY Dental?

  • Безпосередньо перед видаленням зуба проводиться комп'ютерна томографія (КТ) для подальшого планування імплантації та протезування.
  • Виготовляє, при необхідності, навігаційний (хірургічний) шаблон для встановлення імплантату.
  • Видалення зуба, встановлення імплантату, сканування ротової порожнини для виготовлення пластмасової (тимчасової) коронки. Всі ці маніпуляції виконуються за один візит в клініку.
  • Іноді необхідно використовувати штучну кістку після видалення зуба, якщо своєї кісткової тканини недостатньо або структура занадто пориста.

  • Фіксація тимчасової пластмасової коронки. Відразу після операції, у нас у клініці ми виготовляємо пластмасову коронку і вже протягом години пацієнт іде додому з повноцінною посмішкою.

Переваги одномоментної імплантації

Основною перевагою даного виду імплантації все ж таки є те, що досягається правильне формування контуру ясен і тим самим вдається уникнути різноманітних ускладнень у тому числі і пародонту. Таким чином ясна набувають правильної і досить природної форми навколо встановленого імпланту, аналогічно тому як біля свого рідного зуба.

Також зникає потреба підготовки місця під імплант, не потрібно просвердлювати отвір спеціальним інструментом.

Також важливо ще те, що пацієнт уходить від нас відразу з практично повноцінним зубом, що вирішує відразу дві проблеми - естетичну (повноцінна посмішка) і практичну (запобігає розвитку атрофії кісткових тканин).

Які протипоказання до одномоментної імплантації зубів?

Цю технологію можна використовувати в багатьох випадках, але все ж таки є певні протипоказання при виборі даного методу імплантації.

  1. Пухка та занадто пориста кісткова тканина або її недостатність.
  2. Запальні процеси у місці імплантації, наявність кіст, гранульом, а також захворювання пародонту.
  3. Все це негативно позначається на результатах операції і тому наші хірурги-імплантологи заздалегідь попереджають про це пацієнта та надають перевагу іншим методам імплантації зуба.

  4. Вік молодший 18 років.

Запишіться на консультацію до наших імплантологів вже сьогодні і дізнайтеся який метод імплантації підходить Вам. Всі види діагностики та підготовки відбуваються у нас у клініці, тому нікуди ходити більше не потрібно.

Записатися
на прийом