Спеціалізація клініки - імплантація та протезування
Пн-Сб – 09:00-20:00
Київ, проспект Лобановського, 4В

3D знімки зубів

3D знімки зубів

3D знімки зубів. Комп'ютерна томографія (КТ) ротової порожнини.

Клініка цифрової стоматології SIY Dental давно входить в список кращих клінік Києва. Всі, хто були у нас в гостях відзначають високий рівень якості та професіоналізму. Це наша візитна картка та наше добре ім'я.

Допомагаючи нашим пацієнтам, ми завжди прагнемо до перевершити їх очікування. Це стає можливим, зокрема, завдяки використанню передових технологій в стоматології. Раді Вам повідомити, що відтепер в кращій стоматології на Солом'янці і Севастопольської площі Ви можете зробити високоточні 3d знімки зубів і ротової порожнини.

3D знімки зубів

Представляємо Вашій увазі передовий комп'ютерний томограф від кращого німецького виробника Dentsply Sirona. Тепер діагностування захворювань і планування лікування відбувається в рази швидше та ефективніше.

Комп'ютерна томографія ротової порожнини або окремих зубів полегшує виявлення захворювань на ранній стадії. А також показує їх специфіку, що дозволяє підібрати правильний інструмент і метод лікування.

  1. Огляд історії хвороби в цифровому вигляді;
  2. Чітка візуалізація особливостей будь-якого зуба;
  3. Ідентіфіцікація зубних каналів без втручання;
  4. Визначення запалених та небезпечних областей;
  5. Оцінка і визначення методів та інструментів лікування;

Імплантація зубів

На базі цифрових 3d знімків ротової порожнини, комп'ютером проводиться моделювання ортопедичних реставрацій. Рентгенівський 3d знімок і модель реставрації об'єднуются за допомогою комп'ютера, та на їх базі створюється план інплантологічного лікування.

Також, за допомогою копьютера моделюється абатмент і коронка. Вони виточуються прямо в клініці на високоточних фрезерних верстатах. Тут же вони проходять повний цикл обробки до повної їх готовності.

Лікування зубів та імплантація ротової порожнини тепер відбувається в рази швидше і ефективніше. Комп'ютерна томографія - це ефективний помічник на кожному етапі лікування.

КТ ротової порожнини у Київі

Клініка цифровий стоматології SIY Dental відкриває свої двері всім, у кого є необхідність зробити 3d знімки зубів або ротової порожнини. Не багато клінік мають можливість провести своїм пацієнтам дану процедуру, тому записуйтеся на прийом заздалегідь.

Наша стоматологія знаходиться на Севастопільській площі, за адресою проспект Лобановського 4В. Записуйтеся до нас на прийом за телефонами +38 (097) 911 63 68 та +38 (044) 537 18 75.

Або пишіть нам на пошту siy-dental@ukr.net

Записатися
на прийом