Спеціалізація клініки - імплантація та протезування
Пн-Сб – 09:00-20:00
Київ, проспект Лобановського, 4В

Ankylos

Ankylos
 1. Про імплантати
 2. Переваги імплантатів Ankylos
 3. Види імплантатів
 4. Особливості імплантатів
 5. Гарантія виробника

Імплантати Ankylos – надсучасні німецькі дентальні системи, виробництва концерну DENTSPLY. На сьогоднішній день він вважається одним з лідерів на ринку стоматологічної продукції. Система імплантатів Ankylos включає в себе повний спектр сучасних деталей для кожного етапу імплантації. Виробник гарантує оптимальні функціональні та естетичні показники за будь-яких клінічних ситуацій. Лінійка Ankylos активно використовується стоматологами з моменту своєї першої появи на ринку в 1985 році.

Вже 30 років імплантати від DENTSPLY високо цінуються за свою високу якість, надійність, універсальність, великий вибір та інноваційність.

Фахівці концерну постійно розробляють і тестують нові рішення, вдосконалюють вже наявну базу, тому імпланти Анкілос залишаються одними з найбільш сучасних, практичних та затребуваних.

Переваги зубних імплантатів Ankylos

Дентальні імплантати Ankylos вельми популярні серед пацієнтів, адже вони:

 • повністю біосумісні, легко інтегруються з тканинами і організм їх не відторгає;
 • виготовлені з чистого хірургічного титану і не викликають алергічних реакцій;
 • стійко переносять жувальні навантаження і повністю повертають функціональність щелеп;
 • грамотно розподіляють навантаження і тиск на тканини, перешкоджаючи їх ерозії;

Незалежно від складності клінічної ситуації використання дентальних систем Анкілос дає стабільно надійний позитивний результат. Всі матеріали, використовувані в процесі їх виробництва, є сертифікованими. Продукція бренду використовується багатьма прогресивними стоматологічними клініками світу.

Популярність імплантатів Ankylos серед професіоналів обумовлена наступними факторами:

 • Приживлюваність імплантатів є гарантованою в 99% випадків. Найвищий показник досягається завдяки комплексу 3 складових - високоякісних сплавів медичного гіпоалергенного титану, протекційної технології Tissue Care і особливого покриття Friadent Plus, що імітує кісткову поверхню. Імплантати легко імплантуються в тканини і сприяють їх швидкому заростання.
 • Завдяки багатокомпонентній конструкції протезування можна проводити в декілька етапів. Це дозволяє знизити навантаження на тканини і уникнути можливих ускладнень;
 • Для імплантації імпланта використовується патентоване різьблення, розроблене фахівцями DENTSPLY. Воно розраховане навіть на ті випадки, коли кісткова тканина ослабла і не може справлятися з навантаженнями повноцінно. Різьба захищає конструкцію від розхитування і утворення мікротріщин в процесі носіння.

Особливості імплантатів

Традиційно в стоматологічній практиці використовуються імплантати з шестигранною основою. У лінійці Ankylos застосована інша концепція: з'єднання імплантату і абатмента, на якому кріпиться коронка, має конусоподібний розтин. Таке конструкційне рішення дозволяє протезу швидко приживатися в оточуючих його тканинах без ризику занести всередину інфекцію.

Гладкий профіль набагато "незручніший" для мікробів, ніж шестигранна основа з ріжучими краями, яка розсікає тканини і утворює доброчинне середовище для патогенних бактерій - мікротріщини. Також це дозволяє звести до мінімуму ймовірність відторгнення.

Ще один вагомий плюс - універсальність виробів Ankylos. Вони підходять переважній більшості пацієнтів - в 9 з 10 випадків, навіть якщо у людини спостерігається значний дефіцит кісткової тканини. Імплантати можуть бути використані в будь-якій частині щелепи, а також служити для усунення дефектів при відсутності одного або декількох зубів.

Передбачена можливість корекційного зсуву платформ, що значно полегшує субкортикальну установку імплантів, а також тонку "настройку" під певні завдання. Це забезпечує сприятливі умови для аппозиційного зростання кістки. Монтувати таку систему можна в кілька етапів, що дозволяє уникнути всіх можливих помилок і ускладнень.

Види імплантатів Ankylos

Продукція бренду розділена на три лінійки, кожна з яких підходить під конкретний випадок:

 • Для одномоментної і відстроченої імплантації використовується серія C/X.
 • Як опори мостовидних і балкових конструкцій застосовується серія CAD/CAM;
 • У разі, коли необхідно відновити ряд зубів, використовуються рішення серії SynCone.

На всю продукцію діє довічна гарантія виробника. Кожен виріб має свій серійний номер і сертифікат, який видається тільки після повної і скрупульозної перевірки в лабораторіях. А весь брак відсівається ще на ранніх стадіях виробництва.

Власні інноваційні технології, поєднання натуральної естетики з функціональністю, відносно доступна вартість дозволяють системам Анкілос успішно конкурувати з іншими лідерами в області протезування.

Високий ступінь відповідальності виробника позитивно оцінюється стоматологами усього світу, в тому числі і нашої клінікою, яка зупинила свій вибір на системах Ankylos.

Ціни на дані послуги
Перший хірургічний етап, система “ANKYLOS” ( Німеччина)
14 000 грн
Другий хірургічний етап, система “ANKYLOS”
1 000 грн
“TI Base” абатмент, система “ANKYLOS”
5 000 грн
Прямий абатмент, система “ANKYLOS”, оксид цирконію
4 000 грн
Кутовий абатмент, система “ANKYLOS”, оксид цирконію
6 500 грн
Шаблон
7 000 грн
Шаблон на один зуб
5 000 грн
Записатися
на прийом