Спеціалізація клініки - імплантація та протезування
Пн-Сб – 09:00-20:00
Київ, проспект Лобановського, 4В

Straumann

 1. Про імплантати
 2. Переваги імплантатів Штрауман
 3. Класифікація та маркування имплантатів
 4. Встановлення імплантів Штрауман в місті Київ

Високий ступінь надійності та довговічність - саме це головні переваги дентальних імплантатів швейцарського бренду Straumann. Компанія має величезний досвід в сфері виробництва стоматологічної продукції, адже її історія почалася більше 60 років тому. У 1954 році в Вальденбурзі був заснований дослідний інститут, присвячений вивченню питань стоматології. Через два десятки років ретельної розробки фахівцями компанії був створений перший в світі імплантат, збірка якого здійснювалася усього в один етап.

Постійне вдосконалення існуючих технологій, інноваційні рішення і величезна матеріально-технічна база дозволили концерну Straumann швидко охопити європейський, а потім і світовий ринки. Примітно, що перші імплантати компанії досі повноцінно функціонують у пацієнтів, яким вони були встановлені понад 40 років тому. Один цей факт красномовно свідчить про високу якість продукції швейцарського бренду.

Переваги імплантатів Штрауман (Штрауман)

Незважаючи на величезну різноманітність імплантологічних систем на ринку стоматологічної продукції, імплантати даного бренду для багатьох клінік залишаються найкращими. Така популярність цілком логічна і пояснення цього є:

 • Імплантати Straumann швидко приживаються - ймовірність відторгнення зведена до мінімуму. Це дозволяє лікарю точно і поетапно прогнозувати лікування пацієнта.
 • Конструкція виробу передбачає легку та швидку установку, а також максимальну стійкість до навантажень.
 • Для складних естетичних операцій існує спеціальна лінійка імплантів - Straumann Pure.
 • Імплантати Штрауман гідрофілічні, мають мікроскопічі пори для оптимальної імплантації в кісткову тканину. До слова, їх можна встановлювати навіть тим, хто хворіє на гепатит або діабетом.
 • Для виготовлення продукції використовується тільки гіпоалергенна і чиста сировина. Зокрема, медичний титан.
 • Запатентована технологія покриття SLActive прискорює процес загоєння тканин, тому що завдяки їй поверхня хімічного контакту з кров'ю пацієнта розширюється. Особливий склад впливає на мікрочастинки, зокрема, притягаючи білкові структури. Спеціальний шар захищає поверхню від окислення.
 • Діє довічна гарантія від виробника.

Унікальна мікроструктура зубних імплантатів дозволяє швидко і ефективно нарощувати кісткову тканину навколо них після установки. Матеріали повністю біологічно сумісні. Організм не сприймає їх як чужорідні. Особливість такого досягнення багато в чому полягає в використанні особливого сплаву титану і цирконію - Roxolid. Він не перешкоджає циркуляції крові, не викликає алергічних реакцій і не порушує мікрофлору.

Імплантати Roxolid дозволяють проводити імплантацію людям з недоліком кісткової тканини або в разі, коли міжзубні відстані невеликі. Це вигідно відрізняє їх від більшості бюджетних варіантів інших торгових марок, які пропонують вироби з високим вмістом ванадію. Такий матеріал має низький поріг приживлюваності і менш біосумісний.

Класифікація та маркування імплантатів

В асортименті імплантаційних систем Straumann присутні кілька лінійок, які легко адаптуються для різних завдань:

 • Tapered Effect - встановлюються безпосередньо після видалення зуба, мають звужуючий профіль;
 • Standart - універсальна серія для одноетапного протезування, підходяща для більшості клінічних ситуацій;
 • Standart Plus - використовуються для закритого загоєння, найчастіше, для відновлення зубів верхньої щелепи, де особливо важлива естетична складова.

Імплантат підбирається фахівцем індивідуально в залежності від довжини, діаметру та інших параметрів. Щоб полегшити підбір, на кришки капсул з імплантатами наноситься колірний код, маркування, а також дані про проходження сертифікації та лабораторних випробувань.

Встановлення імплантів Штрауман в місті Київ

Імплантати Straumann - вибір професіоналів. Встановлення таких імплантатів зводить до мінімуму появу ускладнень і будь-яких ризиків. Середні показники приживлюваності - 98,3%. Всі імплантати максимально відповідають анатомічній будові зубного кореня. Є можливість підібрати імплантат під анатомічні особливості кожного пацієнта.

Це саме ті причини, завдяки яким наша клініка цифрової стоматології "SIY Dental" як і інші прогресивні імплантології по всьому світу віддають перевагу стоматологічним продуктам Straumann.

Якщо у Вас є необхідність скористатися послугами імплантолога в Києві, запрошуємо всіх відвідати нашу клініку, яка знаходиться за адресою проспект Лобановського 4В, р-н Севастопольської площі. Для імплантації ми використовуємо тільки перевірені світові бренди, в тому числі і імплантати компанії Штрауман.

Straumann® Roxolid

Ціни на дані послуги
Перший хірургічний етап, сиситема “Straumann” ( Швейцарія )
18 000 грн
Перший хірургічний етап, сиситема “Straumann Active”
28 000 грн
Другий хірургічний етап, система “Straumann”
1 000 грн
“TI Base” абатмент, система “Straumann”
6 000 грн
Шаблон
7 000 грн
Шаблон на один зуб
5 000 грн
Записатися
на прийом