Спеціалізація клініки - імплантація та протезування
Пн-Сб – 09:00-20:00
Київ, проспект Лобановського, 4В

Nobel Biocare

Nobel Biocare
 1. Про зубні імплантати
 2. Переваги імплантатів
 3. Види зубних імплантів швейцарського бренду

Високонадійні та інноваційні зубні імплантати виробництва компанії Nobel Biocare застосовуються в протезуванні вже більше 25 років. Їх відносять до преміум-класу - найбільш якісним і технологічним продуктам, які можна придбати на ринку стоматологічної продукції. Для встановлення імплантатів потрібні певні навички, тому вони використовуються тільки професійними імплантологами, в тому числі і Клінікою цифрової стоматології S.I.Y. Dental.

Nobel Biocare

У повсякденній роботі, наші фахівці керуються принципом максимальної надійності і довговічності імплантологічних конструкцій. Наявний досвід протезування дозволяє нам рекомендувати імпланти Nobel Biocare, так як їх приживлюваність у пацієнта становить - 99% зі 100 випадків. Довіряючи системам Нобель, ви, в першу чергу, вибираєте якість.

Переваги імплантатів

Імплантати Nobel Biocare мають ряд незаперечних переваг як для пацієнта, так і лікаря:

 • Продукція з успіхом застосовується при дефіциті кісткової тканини. Унікальна пориста структура поверхні стимулює ріст тканин. Вона акумулює фібрин і поглинає кров'яний білок, провокуючи приплив тромбоцитів активніше, ніж натуральні кістки.
 • Використання біосумісного універсального матеріалу TiUnite дозволяє звести нанівець можливість відторгнення імплантату.
 • Системи легко монтуються і надійно закріплюються в порожнині рота.Це виключає ризик того, що з часом між яснами і протезом утворюється простір, в якому зможуть поширюватися бактерії. Система ретельно і міцно фіксується, витримує високі навантаження без люфту на весь період експлуатації.
 • Продукція Nobel Biocare дозволяє успішно відновлювати як поодинокі зуби, які потребують лікування, так і реставрувати всю щелепу або окремий зубний ряд.
 • У виробництві зубних систем використовується тільки чистий титан.

Імплантати даного бренду відрізняються високою остеоінтеграцією і приживанням в переважній більшості випадків. Надійна і глибока фіксація виключає ризик виникнення ускладнень з часом. Всі ці аспекти дозволяють імплантологу робити точні прогнози під час лікування пацієнта.

Види зубних імплантів швейцарського бренду

Nobel Biocare

Системи Nobel Biocare поділяються на кілька лінійок, кожна з яких має свої характерні особливості:

 • Active - мають подвійну різьбу і конусоподібний профіль, що забезпечує стабілізацію, щільне прилягання до тканин і швидку інтеграцію. Підходять пацієнтам з невеликими кістковими обсягами.
 • Replace - універсальна і найбільш популярна система, яка успішно застосовується в більшості стандартних випадків. Звужуюча форма і невеликий крок різьблення дозволяє їй добре приживатися відразу після видалення зуба. Replace Groovy - різновид цих імплантів, наділена подвійний різьбленням і володіє поліпшеними показниками стабільності.
 • Speedy - лінійка виробів, призначених пацієнтам, для яких характерна середня щільність тканин. Мають конічний профіль і підходять для відновлення зубів різних розмірів. Speedy Groovy відрізняється більш частим кроком різьби і підвищеною стійкістю до навантажень.
 • Branemark System - універсальний варіант з шестигранною основою, може вільно використовуватися для реставрації в більшості клінічних ситуацій, оскільки щільно вростає в кістку.
 • Guide - системи для делікатного відновлення, мінімально травмують пацієнта. Їх установка обходиться без швів, тому період загоєння зводиться до мінімуму і становить кілька днів.

Nobel Biocare - лідируючий світовий виробник стоматологічної продукції. В історії імплантології цей швейцарський концерн займає приблизно таке ж положення, як і бренд Ford в автомобілебудуванні.

Nobel Biocare

Більше 60 років компанія веде розробки в області загального протезування пацієнтів і пропонує інноваційні рішення, які вважають за краще 40% імплантологів усього світу. Високий ступінь довіри до торгової марки стимулюється лояльним і відповідальним ставленням до споживача. Кожен зубний імплантат забезпечується індивідуальним серійним номером і паспортом, а також довічною гарантією. Це дозволяє максимально захиститися від підробок і пропонувати покупцям тільки перевірені і сертифіковані імпланти.

Nobel Biocare Implant Systems

Ціни на дані послуги
Перший хірургічний етап, система “Nobel Biocare”
28 000 грн
Другий хірургічний етап, система “Nobel Biocare”
1 500 грн
“TI Base” абатмент, система “Nobel Biocare”
6 000 грн
Aбатмент, система “Nobel Biocare”
4 000 грн
Шаблон
7 000 грн
Шаблон на один зуб
5 000 грн
Записатися
на прийом