Спеціалізація клініки - імплантація та протезування
Пн-Сб – 09:00-20:00
Київ, проспект Лобановського, 4В

Корисна інформація про S.I.Y. Dental

Имплантация зубов

Імплантація зубів

Імплантація зубів, навколо неї ходить багато міфів і припущень. Це відбувається тому, що раніше імплантація вважалася недоступною дивиною, чимось недосяжним, закордонним ... Так, так і було років 15 - 20 тому. Цього ніхто не заперечує, технології дійсно народжувалися там, і поступово переходили до нас.

Але навіть зараз, коли вся інформація легкодоступна, зустрічаються люди, які оточили себе всілякими міфами і страхами, які не мають нічого спільного з істинною. Імплантація зубів - явище повсякденне, затребуване і доступне.

Ви, напевно, здивуєтеся, але на сьогоднішній день, велика кількість людей приїжджають до нас з-за кордону, для того щоб провести комплексне лікування, протезування або імплантацію ротової порожнини. І це не тільки наші співвітчизники. Багато іноземців цілеспрямовано приїжджають до нас на лікування, або поєднують з подорожами та бізнес поїздками.

Імплантація зубів у Києві

Сьогодні ми Вам розповімо, чому так відбувається, і розвіємо деякі, а може навіть і всі міфи навколо імплантації.

Отже, клініка цифрової стоматології "S.I.Y. Dental" вже довгий час надає складні стоматологічні послуги іноземним гостям. Цілі сім'ї перебувають у нас на сімейному догляді і приїжджають до нас на лікування. Нерідко до нас приїжджають вперше, за рекомендацією друзів та знайомих.

Це підтверджує наш статус однієї з кращих клінік Києва.

Давайте ж розберемося, в чому секрет такої популярності, і чому нас рекомендують.

Переваги імплантації в клініці “S.I.Y. Dental”

Імплантація зубів є серйозним стоматологічним втручанням. Тому проводити її повинен тільки досвідчений фахівець, і тільки кращими перевіреними матеріалами. Не менш важливою складовою є діагностика та планування. І тут потрійне потрапляння «в яблучко»:

  1. Савчук Ігор Юрійович по праву вважається одним з кращих стоматологів столиці. Постійне відточування та удосконалення навичок і технік, на закордонних семінарах та навчаннях цьому пряме підтвердження. Висока кваліфікація підтверджується величезною кількістю нагород і сертифікатів. Можете бути впевненими, ми озброєні тільки передовими методами та інструментами!
  2. У нашій клініці ми використовуємо імплантати кращих світових виробників. А саме «Alpha Bio», «Ankylos», «Straumann», «Nobel Biocare». Ці імплантати мають найвищу приживлюваність, і при правильному встановленні мають довічну довговічність.
  3. Діагностика та планування - це невід'ємна частина успішної імплантації. Наша клініка оснащена сучасним комп'ютерним томографом компанії «Dentsply Sirona». Цей апарат дозволяє провести детальну діагностику ротової порожнини в 3D проекції. Виявити найдрібніші захворювання або відхилення. А також зводить похибки при імплантаціі до нуля. Рекомендуємо більш детально ознайомитися з усіма перевагами і функціональністю комп'ютерного томографа тут: «Комп'ютерний томограф. 3D знімки зубів».

Міфи про імплантацію

1. Імплантацію краще робити за кордоном. Ні, ні і ще раз ні! Рівень наших фахівців нітрохи не нижче, а в деяких випадках навіть вище ніж в Європі. Це загальновідомий факт. Просто зверніться в хорошу клініку.

2. Дорого. Імплантація зубів - процедура досить поширена. Конкуренція серед клінік не дає завищувати ціни. Вартість може варіюватися від якості імплантатів та кваліфікації лікаря. Ми не рекомендуємо економити при виборі клініки, так як імплантація зубів дуже серйозна процедура.

3. Імплантати потрібно міняти/оновлювати. Хороші імплантати встановлюються один раз і назавжди. І по-іншому бути не може. Якщо ви чули інше, значить або фахівець, або імплантати були не найкращої якості.

4. Багато протипоказань. До імплантації є два основних протипоказання: захворювання крові і онкологія. Це абсолютні протипоказання. Решта ситуацій індивідуальні та рішення про імплантацію повинен приймати лікар. Інші захворювання або вікові фактори не є абсолютними протипоказаннями. Кожен випадок унікальний, і вимагає особливо розгляду.

5. До протипоказань можна віднести вагітність. Так, сама процедура не бажана під час вагітності та годування груддю через прийом ліків і деяких хірургічних втручань. Вагітність - дуже важливий і відповідальний період. У цей період мати і дитина тісно пов'язані і необхідно уникати будь-яких захворювань, в тому числі захворювання зубів і ротової порожнини.

Ми рекомендуємо перед вагітністю пройти повну перевірку ротової порожнини. Це мінімізує ймовірність прояву захворювань. Організм матері і так буде відчувати брак корисних речовин та мікроелементів. Тому здорові зуби позитивно позначаться на здоров'ї дитини.

6. Довгий час у роті замість зуба буде діра. Доктор завжди може запропонувати поставити штучний зуб або знімний протез, який при необхідності легко зняти. А якщо Ви ставите імплантат відразу після видалення зуба, доктор може відразу ж поставити і коронку.

7. Імплантація зубів = довічна дієта. Нічого подібного. Імплантати по міцності аж ніяк не поступаються зубам, тому Вам нема про що турбуватися. Звичайно, гризти горіхи не варто ні зі своїми зубами, ні з імплантатами.

8. Боляче. Ну це навіть смішно. Стоматологія - це вже давно не боляче. Сучасна анестезія виключає будь-який біль. Навіть після проведення імплантації, Вам приписують легкі препарати, які зведуть нанівець будь-які неприємні відчуття.

Синус-ліфтинг операція

Говорячи про імплантацію, також варто торкнутися операції синус-ліфтинг. Іноді трапляється, що для того щоб поставити імплантат, у пацієнта не вистачає власної кісткової тканини. У такому випадку для того щоб імплантат добре тримався, пацієнту нарощують кісткову тканину або з власної кістки, або з синтетичного матеріалу. Таку операцію називають синус-ліфтинг. Рекомендуємо Вам більш детально ознайомитися з цією операцією тут: «Синус-ліфтинг».

Коли ми говоримо про сучасні технології і про синус-ліфтинг, то просто зобов'язані згадати про такий передовий інструмент як Пьєзотом. Це сучасний ультразвуковий «розумний» скальпель. Він призначений для проведення кісткових операцій. Його особливість в тому, що він абсолютно безпечний для м'яких тканин, нервів та судин. Більш детально про нього можете прочитати на сторінці: «Пьєзотом».

Стоматологія в місті Київ

Як бачите, успіх імплантації багато в чому залежить від місця, в якому вона буде проведена. Клініка цифрової стоматології "S.I.Y.Dental" запрошує всіх бажаючих отримати професійну консультацію з приводу імплантації, протезування або інших додаткових питань. Якщо у Вас є необхідність в проведенні імплантації, записуйтеся до нас на прийом за телефоном +38 (097) 911 63 68 або +38 (044) 537 18 75. Або пишіть нам на пошту siy-dental@ukr.net.

Ми знаходимося на Солом'янці, район Севастопольської площі, за адресою Проспект Лобановського 4В.

Якщо у Вас залишились запитання, ми з радістю на них відповімо!

Залиште ім'я та номер телефона і наш спеціаліст Вам зателефонує.

Записатися
на прийом