Спеціалізація клініки - імплантація та протезування
Пн-Сб – 09:00-20:00
Київ, проспект Лобановського, 4В

Корисна інформація про S.I.Y. Dental

Плазмоліфтинг обличчя

плазмолифтинг лица
 1. Процедура плазмоліфтинга
 2. Безпека процедури плазмоліфтінгу
 3. Показання до проведення плазмоліфтингу
 4. Кому плазмоліфтинг проводити забороняється
 5. Як підготуватися до плазмоліфтингу

Плазмоліфтингповернення молодості для вашої шкіри.

Регенерація є природним процесом, який дозволяє відновитися після травм, оновити клітини шкірного покриву і зберегти молодість довгі роки. З кожним роком ресурси організму зменшуються, знижуючи і можливості по відновленню, а тіло набуває ознак старіння через повільне відновлення клітин. Розробка процедури плазмоліфтінг дозволяє стимулювати процес регенерації, повертаючи організму природну здатність відновлюватися і самостійно повернути молодість.

Процедура плазмоліфтингу

Процедура плазмоліфтингу, яку проведять фахівці S.I.Y. Dental є ін'єкцію плазми, насиченою тромбоцитами. Важливо підкреслити, що вводяться виключно плазма і тромбоцити пацієнта. Після забору крові проводиться збагачення плазми за допомогою PRP-технології, що дозволяє створити сироватку, стимулюючу такі процеси:

 • підтримка і відновлення природного кольору шкірного покриву;
 • позбавлення від зморшок і підвищення пружності шкіри;
 • підвищення тонусу і пролонгування ефекту використання інших препаратів.

Зверніть увагу, що плазмоліфтінг не прибирає розтяжки або глибокі зморшки, але повністю змінює зовнішній ефект і зменшує ознаки старіння. Додаткова стимуляція і комбінування проведення плазмоліфтінгу в сукупності з іншими процедурами омолодження дозволить повернути зовнішню привабливість і зберегти молодість.

За майже половину століття з моменту розробки плазмоліфтінга була підібрана оптимальне дозування збагаченої плазми, абсолютно безпечної для будь-якого пацієнта. Ін'єкції потребують забору до 60 мл крові з вени, з якої буде створена сироватка, що має вид гелю. У S.I.Y. Dental процедура використовується для зменшення вад шкірного покриву обличчя - рубців, слідів акне, розтяжок та шрамів.

Безпека процедури плазмоліфтінгу

Безпека процедури плазмоліфтінгу забезпечується за рахунок використання в ін'єкціях сироватки, яка виготовляється тільки з речовин, попередньо взятих у пацієнта. Виготовлення активного гелю не вимагає додаткових компонентів, виключаючи несумісність або інші проблеми при введенні. Відразу після ін'єкції в місці уколу шкіра насичується киснем, відбувається стабілізація водного балансу, стимулюється вироблення колагену і, підвищуються захисні властивості. Сукупність усіх цих процесів призводить до синергічного ефекту і відновлення регенеративних здібностей організму в місці введення плазми. Організм самостійно відновлює шкіру до оптимального стану в мінімальний термін.

Показання до проведення плазмоліфтингу

Показаннями до проведення процедури плазмоліфтінга є поява природних ознак старіння, сліди від акне, вугрової висипки і післяопераційні рубці. Також буде актуально пройти процедуру для досягнення такого ефекту:

 • згладжування і вирівнювання овалу обличчя;
 • зменшення зморшок;
 • корекція зовнішності після операцій або травм;
 • доповнення та комбінування з пілінгом для підвищення ефективності очищення та омолодження.

У клініці цифрової стоматології S.I.Y. Dental передбачена можливість консультації і проведення обстеження для визначення актуальності плазмоліфтінга, кількості ін'єкцій та їх періодичності. Як правило, одна процедура займає не більше години і повторюється через 14-20 днів від трьох до п'яти разів, що залежить від отриманих результатів.

Кому плазмоліфтинг проводити забороняється

Безпека процедури передбачає мінімальну кількість факторів, які не дозволять її провести:

 • гостре інфекційне захворювання;
 • грудне вигодовування та вагітність;
 • важкі хронічні захворювання;
 • діабет;
 • недавно проведені деякі з SPA-процедур.

Як підготуватися до плазмоліфтингу

В першу чергу, слід пройти обстеження і здати аналізи. Наявність інфекційних захворювань виключає використання плазми пацієнта в якості ін'єкційного розчину. Після отримання результатів досліджень, а також забору венозної крові лікар погодить дату проведення плазмоліфтінгу. Для підвищення ефективності процедури можна пройти самостійну підготовку за кілька днів до її проведення. У таку підготовку входить виключення алкоголю, жирної їжі, солоних страв і підтримання дієти. Також важливо вживати не менше двох літрів рідини на добу протягом двох-трьох днів.

Спеціалисти S.I.Y. Dental рекомендують також виключити використання косметичних засобів, налаштуватися на позитив і ефективний результат. Після проведення плазмоліфтінга також не слід перегрівати або переохолоджувати шкіру, відвідувати сауну, басейн і солярій.

Якщо у Вас залишились запитання, ми з радістю на них відповімо!

Залиште ім'я та номер телефона і наш спеціаліст Вам зателефонує.

Записатися
на прийом