Спеціалізація клініки - імплантація та протезування
Пн-Сб – 09:00-20:00
Київ, проспект Лобановського, 4В

Сапфірові брекети

Сапфірові брекети

Сапфірові брекети - це прозорі системи вестибулярного типу для корекції різних аномалій прикусу.

Вони відносяться до вестибулярного типу і дозволяють пацієнтові уникнути порушень дикції на час лікування, зберігаючи при цьому естетичність посмішки.

Відмінні риси сапфірових брекетів

 • Прозорість.

  Виготовляються з прозорих монокристалічних сапфірів, які пропускають не тільки деннt, але і неонове клубне світло, що робить їх абсолютно невидимими в порожнині рота. Згодом система не втрачає початкового відтінку і сяйва. Ідеально відполірована поверхня сприяє унікальному блиску, що перетворює брекети в своєрідну ювелірну прикрасу. Процес лікування доставляє певне естетичне задоволення.

 • Комфортність носіння.

  Сучасні виробники звертають особливу увагу на якість полірування, щоб виключити травмування слизових порожнини рота. Сапфірові брекети мініатюрні і не пошкоджують емаль зубів навіть при тривалому носінні.

 • Низька алергенність.

  Штучно створений матеріал сапфірових брекетів є інертним неорганічним з'єднанням і вкрай рідко викликає алергічні реакції.

 • Ефективність.

  Моделі сапфірових брекетів для корекції прикусу, які використовуються в стоматологічній клініці S.I.Y. Dental, відрізняються низькими показниками тертя між сапфіровими брекетами і дугою: це дозволяє скоротити терміни лікування.

 • Тривалість носіння.

  Цей фактор залежить від типу аномалії прикусу. Лікування триває в середньому 1-2 роки.

Правила носіння прозорих сапфірових брекетів

 • Гігієна ротової порожнини. Для того, щоб на зубах і замках брекетів не накопичувався наліт і залишки їжі, які є живильним середовищем для каріесогенних бактерій, необхідно регулярно чистити зуби (після кожного прийому їжі).
 • Планові відвідування ортодонта. Спеціаліст призначає індивідуальний графік відвідувань. Це необхідно для контролю динаміки зміни прикусу і своєчасного усунення різних проблем.
 • Особливості харчування. Пацієнту не рекомендується їсти горіхи, насіння, жувальний мармелад, а також користуватись жувальною гумкою.

Виробництво

Прозорі брекети виготовляються з штучно вирощених кристалів сапфіра. Вони пропускають світлові промені, практично не відображаючи їх. Елементи брекетів проходять додаткове інтенсивне полірування і є абсолютно гладкими.

У порівнянні з брекетами з кераміки, прозорі системи корекції прикусу міцніші. Анатомічна форма замків є додатковою перевагою, яка забезпечує бездоганне прилягання до поверхні зуба і дозволяє уникнути мікротравм емалі.

Сапфірові брекети поставляються в індивідуальних упаковках, що забезпечує захист від бактерій і пилу.

Установка сапфірових брекет систем

Процес установки прозорих брекет-систем складається з наступних етапів:

 1. Первинне відвідування ортодонта. Огляд порожнини рота, діагностика аномалії прикусу, обговорення методу його корекції. При цьому обов'язково враховуються побажання пацієнта щодо естетики методу корекції.
 2. Професійна санація і чистка порожнини рота. Проводиться видалення нальоту, зубного каменю. Заліковуються хронічні запальні процеси (карієс).
 3. Додаткові методи дослідження. Лікар може порекомендувати пройти рентгенограму щелепи, дентальну томографію і т. д. Для отримання детальних відомостей про аномалії прикусу.
 4. Замовлення та виготовлення сапфірових брекетів.
 5. Фіксація. Цей захід займає близько 2 годин: ортодонт фіксує замки системи на зубах і просуває дугу.

Після закінчення процедури лікар дає рекомендації по догляду за системою і графік відідувань.

Вартість

Ціни на сапфірові брекети залежать від:

 • типу аномалії прикусу
 • тривалості лікування
 • виробника і моделі брекетів
 • виникнення поломок системи з вини пацієнта (наприклад, при недотриманні правил догляду)

Остаточна вартість сапфірових брекет-систем визначається індивідуально, на прийомі лікаря-ортодонта стоматологічної клініки S.I.Y. Dental.

Ціни на дані послуги
Консультація ортодонта
250 грн
Розрахунок на діагностичних моделях
450 грн
Розрахунок ТРГ
750 грн
Аналіз моделей, знімків, складання плану лікування
1 000 грн
Фіксація брекет-системи сапфірової на одну щелепу
15 000 грн
Записатися
на прийом