Спеціалізація клініки - імплантація та протезування
Пн-Сб – 09:00-20:00
Київ, проспект Лобановського, 4В

Ортодонтія

Ортодонтія
 1. Для чого вона потрібна?
 2. Коли звернутися до ортодонта?
 3. Варіанти ортодонтичного лікування
 4. Ортодонтія в Києві

Ортодонтія - красивій посмішці бути!

Навіть самий ретельний догляд за чистотою зубів, не завжди забезпечить чудову посмішку. У випадках порушення прикусу або наявності конструктивних особливостей розташування зубів, в справу вступає ортодонтія. Лікарі-ортодонти виправляють дефекти щелепно-лицьового скелета.

Через неправильний прикус страждає здоров'я зубів в цілому: з'являється схильність до швидкого випадіння зубів, чутливість, карієс, крихкість структур. Також виникають проблеми з диханням, мовою і шлунково-кишковим трактом через недостатнє пережовування їжі.

Виправити неправильний прикус можливо в абсолютно будь-якому віці. Діагностувати та вилікувати цю проблему можна в клініці цифрової стоматології S.I.Y. Dental . Залежно від складності і типу неправильного прикусу, підбираються кілька варіантів лікування. У 97% випадків виправлення прикусу вимагає носіння коригуючих пластин або брекетів протягом певного часу.

Коли звернутися до ортодонта

Існує ряд ознак, коли звернення до лікаря необхідне. До них відносяться:

 • Виступ вперед верхнього або нижнього зубного ряду - дистальний або мезіальний прикус;
 • Неправильне прилягання зубів: перехресний прикус при хаотичному примиканні зубних рядів або відкритий прикус, коли піднята верхня ясна;
 • Зуби в ряду заходять на сусідні або розташовуються занадто тісно;
 • У разі утворення широких проміжків між зубами;
 • Наявність труднощів з пережовування їжі, дефектами мови, нормальної гігієною порожнини рота та ін.

Варіанти ортодонтичного лікування в S.I.Y. Dental.

Щоб вирішити проблему неправильного прикусу, для початку необхідно пройти обстеження у ортодонтів клініки. Після проведення ортопантомограми можна точно оцінити всі наявні порушення в щелепно-лицьовому скелеті. З урахуванням особливостей патології для вас буде складено індивідуальний план лікування. Серед методів лікування виділяють такі варіанти:

 • Брекети – незнімні конструкції у вигляді дужок з силовою дугою. Вони встановлюються стаціонарно на тривалий період, поки не відбудеться необхідне вирівнювання зубних рядів. Пропонуються внутрішні і зовнішні конструкції зі скобами з різних матеріалів.
 • Капи та трейнери – полімерні знімні конструкції, які необхідно носити для виправлення прикусу по кілька годин на день.
 • Лазерний метод – використовується при легких деформаціях або для загоєння ран, кращого зрощення тканин.
 • Хірургічний метод – проведення операції на щелепі для вирівнювання і зсуву зубних рядів. Радикальний спосіб, коли ступінь зміщення зубів занадто небезпечна для життя людини.

Ортодонтія у Києві

Досвідчена команда стоматологів клініки S.I.Y. Dental кожен день працює над створенням ідеальної посмішки наших клієнтів. Не лякайтеся можливості тривалого лікування неправильного прикусу. Ми створимо для вас індивідуальний проект брекет-системи, який за кілька місяців зможе виправити будь-які недоліки.

Лояльні ціни, якісні матеріали та досвідчені ортодонти - головні складові вашої чудової посмішки і нашої бездоганної роботи. Пора посміхатися цьому світу на повну!

Ціни на дані послуги
Консультація ортодонта
250 грн
Розрахунок на діагностичних моделях
450 грн
Розрахунок ТРГ
750 грн
Аналіз моделей, знімків, складання плану лікування
1 000 грн

+38 (097) 911 63 68
+38 (044) 537 18 75

Записатися
на прийом