Спеціалізація клініки - імплантація та протезування
Пн-Сб – 09:00-20:00
Київ, проспект Лобановського, 4В

Зубні елайнери

Зубные элайнеры

Давно хочете вирівняти зуби, але брекети лякають Вас? Тоді зубні елайнери саме для Вас! Вони дозволяють провести вирівнювання зубів без брекетів. Ми розповімо про переваги даної системи, показання до застосування, та її ефективності.

Вирівнювання зубів

Більшість людей мають нерівності зубного ряду. У декого більш помітні, у декого менше. Сильне викривлення зубів крім поганого естетичного вигляду, призводять ще до таких негативних факторів як:

  • неприємний запах з рота;
  • пошкодження емалі зубів;
  • схильність до зубних захворювань;
  • порушення роботи шлунково-кишкового тракту;
  • та багато інших;

У таких випадках пацієнту показано обов'язкове вирівнювання зубів. Особливо в ранньому віці.

Але буває, коли викривлення зубів не значне, та не приносить ніякого дискомфорту, крім психологічного. У таких випадках людям складно зважитися на встановлення брекетів, так як вони помітні і доведеться носити їх довгий час. У таких випадках вирівнювання зубів можна провести за допомогою зубних ортодонтичних елайнерів.

Зубні елайнери

Зубні елайнери (ортодонтичні елайнери) – це ортодонтический апарат, який використовується при вирівнюванні зубного ряду, з незначним ступенем викривлення. Елайнери представляють собою прозору капу з полімерного матеріалу. Вона створюється виключно індивідуально під кожного пацієнта на основі комп'ютерної томографії. Весь процес виготовлення проводиться на високоточному обладнанні, що виключає наявність похибок.

Принцип роботи зубних елайнерів

Вирівнювання зубів за допомогою зубних елайнерів засноване на тому ж принципі, що і у брекет-систем. При тиску на зуб, кісткова тканина перед ним розсмоктується, а за ним заново організмом відтворюється. Швидкість переміщення зубів нижче ніж при використанні брекет-систем, але більш фізіологічна для організму.

В процесі лікування пацієнтові буде надано капи (елайнери) в кількості від 10 до 30 шт (в залежності від ступеня необхідного впливу). Кожна з них має форму необхідного прикусу від наявного і до бажаного. Кожен елайнер необхідно носити 10-15 днів по 20-22 години на добу, дотримуючись їх черговості. Кожна капа дозволить зрушити зуби на відстань приблизно 0,25 мм.

Дуже важливо! Кожен елайнер необхідно використовувати строго дотримуючись їх черговості! Порушення черговості може призвести до зниження ефективності до 0.

Переваги елайнерів

У елайнерів є переваги перед іншими ортодонтичними апаратами, а саме:

  • вони знімні;
  • можливість вільно доглядати за порожниною рота;
  • ніякого негативного впливу на емаль;
  • відсутність естетичного дискомфорту;

Елайнери або Брекети?

Правильну відповідь на це питання Вам дасть тільки досвідчений фахівець. У лайнерів, як ми бачимо, є ряд переваг. Але є і недоліки. Це неможливість переміщення зуба по вертикалі, а також менша ефективність при поворотному впливі на зуб.

Встановити елайнери в Києві

Якщо у Вас є необхідність встановити зубні елайнери або брекети в Києві, клініка цифрової стоматології SIY Dental запрошує Вас відвідати нас за адресою проспект Лобановського 4В. Записуйтеся до нас на прийом по телефону +38 (097) 911 63 68 або пишіть нам на пошту siy-dental@ukr.net.

Ціни на дані послуги
Консультація ортодонта
250 грн
Розрахунок на діагностичних моделях
450 грн
Розрахунок ТРГ
750 грн
Аналіз моделей, знімків, складання плану лікування
1 000 грн
Одноетапні елайнери
1 500 грн
Записатися
на прийом