Спеціалізація клініки - імплантація та протезування
Пн-Сб – 09:00-20:00
Київ, проспект Лобановського, 4В

Депофорез

депофорез
 1. Суть методики
 2. Коли актуально проведення депофереза
 3. Переваги та особливості проведення депофереза

Складні випадки захворювання зубів вимагають використовувати більш ефективні методики і виключити поширення ураженої області. Клініка цифрової стоматології S.I.Y. Dental використовує для проведення дезінфекції методику депофереза, яка дозволяє в кілька разів збільшити шанси на позитивний результат під час рятування природних зубів. Дана методика є ефективним засобом, також при проведенні лікування вузьких коренів з розгалуженням, низької якості пломбування або неможливості повного зняття встановлених пломб.

Суть методики депофорез

Проведенням процедури депофереза є обробка ураженої області електричним струмом малої потужності, який дозволяє розчину гідроксиду міді з кальцієм проникнути всередину кореневого каналу, знищуючи мікроби та бактерії. Говорячи простою мовою, стерилізація проводиться в важкодоступних місцях, які звичайними методами неможливо обробити якісно.

Гідроокис міді дозволяє повністю знищити патогенні організми і створену ними мікрофлору, яка викликала ураження зуба. Стерилізація поширюється на весь канал за рахунок супроводжуючого процес впливу електричного струму. Невелика потужність дозволяє виключити негативні відчуття, забезпечивши прискорення руху іонів дезинфікуючого розчину.

Важливо підкреслити, що нейтралізовані мікроорганізми не залишаться, а будуть розкладатися за рахунок протеолізу - процесу, що забезпечує не тільки розкладання знищених бактерій, але і подальше розсмоктування тканин. Ще однією особливістю депофереза буде стимуляція зростання кісткової тканини. Тобто, після проведення дезінфекції за допомогою даної методики забезпечується і прискорене відновлення природної структури.

Коли актуально проведення депофереза?

Найчастіше процедуру депофорез проводять у випадках, коли повноцінно виконати ендодонтичне лікування немає фізичної можливості - вузькі канали, непрохідності або відсутність можливості навіть їх перегляду. Такі канали традиційні методики пройти не дозволяють, а депоферез забезпечує їх якісну дезінфекцію та очистку з підвищенням шансів на одужання зуба.

Крім найбільш частих випадків депоферез буде актуальний при неякісних пломбах та рецидивах запалення пульпи. У клініці S.I.Y. Dental процедура може бути призначена в разі виявлення:

 • кісти;
 • пульпіту;
 • хронічного періодонтиту;

Крім того, процедуру може призначити лікар в якості лікування в інших ситуаціях, обґрунтувавши необхідність використання методики пацієнтові і отримавши його згоду. При наявності алергічних реакцій на мідь, встановлених срібних штифтів або загостренні періодонтиту процедура не проводиться.

Переваги та особливості проведення депофереза

Головною перевагою буде можливість проведення лікування і дезінфекція навіть за умови викривлення коренів і відсутності доступу для інструментальних методик. Крім того, депоферез дозволяє досягти таких переваг:

 • проведення процедури дозволяє виключити необхідність резекції верхньої частини кореня;
 • шанси на успішність повної дезінфекції складають 95%;
 • відсутність негативних відчуттів або дискомфорту;
 • надійність дезінфекції, що виключає повторне поширення інфекції;
 • збереження механічної стабільності кореневого каналу.

Таким чином, депофорез забезпечує можливість підвищити ефективність і результативність лікування в складних ситуаціях. Використовуючи сучасне обладнання, клініка цифрової стоматології S.I.Y. Dental орієнтується тільки на точну і випробувану методику, досвід лікарів, а також інноваційні розробки, які збільшують швидкість відновлення і повертають зубам функціональність та естетичну привабливість.

Записатися
на прийом