Спеціалізація клініки - імплантація та протезування
Пн-Сб – 09:00-20:00
Київ, проспект Лобановського, 4В

Лазер-терапія

Лазер-терапія

У стоматологічній клініці S.I.Y.Dental ефективно використовується лазеротерапія - сучасний метод лікування світловою енергією. Інструментом для проведення лазеротерапії служить лазерний апарат BTL-5000 Laser. Це не експериментальна новинка - цей апарат перевірений європейською практикою використання в стоматологічних клініках.

Терапевтичні властивості лазерного променя, що генерується BTL-5000 Laser, дозволяють використовувати цей прилад для лікування цілого ряду стоматологічних захворювань, наприклад, захворювань слизової оболонки ротової порожнини, захворювань пародонту і зубного карієсу.

Показання для застосування лазерної терапії

  • запальні явища в лунці після видалення зуба
  • початковий, середній та глибокий карієс
  • зменшення болю і часто навіть припинення кровотечі
  • болезаспокійливий ефект - зменшує інфільтрацію, запалення тканини і ризик утворення гематоми
  • лікування опіків і виразок. Лазерна терапія має бактерицидний ефект на мікрофлору, зменшує запальні реакції і покращує як місцеву, так і загальну імунну реакцію організму
  • герпеси та стоматити. Опромінення лазером запобігає утворенню пухирів при герпесі
  • запальні процеси ясен і больові відчуття

В результаті проведення лазерної терапії зменшується утворення гнійних виділень і припиняється утворення періодонтальних (навколозубних) кишень, зменшується підвищена чутливість під час жування.

При необхідності хірургічного втручання, лазерна терапія знижує біль і прискорює процес загоєння. Лазер-терапія, як правило, призначають відразу після операції. В результаті застосування лазера, прискорюються окисні процеси, які сприятливо впливають на мікроциркуляцію в пошкоджених тканинах, покращують дренаж.

Лазерну терапію можна поєднувати із застосуванням протизапальних препаратів і сорбентів.

При проведенні профілактики карієсу лазерна терапія може призначатися як самостійно, так і в комплексі з застосуванням фторлака, Вітафтору, препарату кальцію, при цьому ефективність цих засобів профілактики карієсу достовірно підвищується на 60%, 40% і 30% відповідно.

І так, періодонтит - це результат непролікованого гінгівіту. Лазерна терапія має бактерицидний ефект на патогенну мікрофлору і зменшує запальні процеси ясен і больові відчуття, даючи можливість кращої зубної гігієни. Лазер-терапія зменшує утворення гнійних виділень і припиняє утворення періодонтальних (навколозубних) кишень.

Завдяки профілактиці з оптимальним використанням апарату лазерної терапії BTL-5000, в стоматологічній клініці S.I.Y.Dental, велика кількість стоматологічних захворювань виліковується швидше і простіше.

Записатися
на прийом