Спеціалізація клініки - імплантація та протезування
Пн-Сб – 09:00-20:00
Київ, проспект Лобановського, 4В

Цифровий панорамний рентген

Цифровий панорамний рентген

Переваги цифрового панорамного рентгену

Вдале і швидке лікування будь-якого стоматологічного захворювання вимагає визначення істинної причини болю. Для цього використовують цифрові рентгенівські апарати, які в сучасному виконанні дозволяють отримати інформацію моментально, скоротивши час неприємних процедур для пацієнта.

З появою цифрової рентгенодіагностичної апаратури, процес отримання рентгенівського панорамного знімка зубів і щелепних кісток скоротився в рази. Підвищилася швидкість сканування, зникли фотопластини і реагенти, підвищилася якість знімка за рахунок системи автоматичного визначення часу експозиції і, найголовніше, цифровий формат панорамного зображення може зберігатися в особистому файлі пацієнта для подальшого порівняння з результатами проведеного лікування. Панорамний рентген зубів став рутинною процедурою на рівні планового медичного огляду.

Цифровий панорамний рентгенівський апарат має низку переваг порівнянно з плівковою технологією:

Цифровий панорамний рентген
  • Низький радіаційний вплив на живі тканини пацієнта. Цифровий рентгенівський апарат використовує близько 10% потужності рентгенівського випромінювання плівкового рентгена. Крім цього, час експозиції скоротився до 2-12 секунд замість 15-20. Це робить процедуру отримання знімка абсолютно безпечною для пацієнта. Потужність випромінювача скоротилася настільки, що стало можливим використання такого обладнання в кабінетах без спеціального захисту, які розташовані в житлових будинках.
  • Оптична система прив'язки до опорних точок на голові пацієнта дозволяє отримувати знімки з однакового ракурсу, що важливо для отримання повторного знімка після проведеного лікування.

Показання до застосування цифрового панорамного рентгену

Цифровий панорамний рентген
  • Дослідження стану навколозубних тканин при захворюванні ясен.
  • Виявлення ознак патологічних змін всередині кісткової тканини і / або тканини ясен на предмет пухлини або кісти.
  • Отримання інформації про анатомічні особливості будови щелепних кісток, розташування верхньощелепного синуса, нервових закінчень або кровоносних судин, що важливо для роботи з зубними імплантатами.

Цифровий панорамний рентген в стоматологічній клініці S.I.Y.Dental доступний і завжди необхідний. Безпечна і швидка процедура стане гарантом Вашої безпеки і здоров'я.

Записатися
на прийом