Київ, проспект Лобановського, 4В
Пн-Сб – 09:00-20:00
Нд – за попереднім записом

Оксид-цирконієві коронки

Оксид-цирконієві коронки
 1. Протезування оксидом-цирконію
 2. Переваги та недоліки
 3. Протипокази до установки
 4. Встановлення коронок в S.I.Y. Dental

Протезування оксидом-цирконію

Використання незнімного протезування, дозволяє вирішити проблему повної або часткової відсутності зубів. Стоматологія, як і будь-яка інша галузь, прагне до досконалості. Тому для тих, хто хоче мати бездоганну посмішку, на зміну звичним металевим або металокерамічним протезам, можна вибрати оксид-цирконієві коронки.

Цирконій вважається міцним природним елементом, який за своїми естетичними та експлуатаційними характеристиками нічим не поступається справжнім зубам. Напівпрозорість матеріалу ідеально збігається за кольором та фактурністю з природною зубною емаллю.

Якщо металокерамічні коронки складаються з металевої основи з естетичним керамічним шаром, то після встановлення таких конструкцій, як правило, видніється металевий прошарок каркасу між яснами та керамічною коронкою. Оксид-цирконієві коронки являють собою цілісну конструкцію з діоксиду цирконію з каркасом з такого ж матеріалу, що дозволяє отримати повноцінну ідентичну схожість з натуральними зубами.

Переваги і недоліки використання оксид-цирконієвих коронок:

 • Міцність цирконію в 2 рази вища, ніж у сталевих металевих конструкцій. Оксид-цирконієві коронки стійкі до утворення тріщин або відколів.
 • Безпека й нешкідливість матеріалу. Тіло людини сприймає цирконій, як рідний матеріал, він не викликає відторгнення або будь-яких алергічних реакцій.
 • Завдяки напівпрозорості цирконію вдається домогтися 100% схожості протезів зі справжніми зубами.
 • Для встановлення конструкції, необхідна мінімальна інвазивна підготовка.
 • Завдяки високій міцності цирконію на розрив - 1000 мПа, цирконій ідеально підходить для виготовлення мостів на задні зуби.
 • Тривалий термін служби цирконієвих конструкцій - понад 15 років.

Якщо розглядати умови експлуатації та характеристики оксид-цирконієвих коронок з боку матеріалу, то недоліків в даному випадку немає. Головний недолік, пов'язаний з ціною на протези з цирконію. Через складність та педантичність у виготовленні таких коронок, де застосовується комп'ютерне моделювання CAD / CAM, ціна на виріб вище, ніж на металокераміку . Система автоматизованого проектування створює модель майбутньої коронки або протеза, після чого здійснюється фрезерування цирконієвого блоку, згідно дизайну коронки.

Показання та протипоказання до встановлення оксид-цирконієвих коронок:

 • Непереносимість до інших матеріалів протезування: металів, оксидів алюмінію та ін.
 • Часткова або повна відсутність зубів.
 • Недосконала форма рідних зубів.
 • Наявність травми, відколів та інших деформацій зуба.
 • Естетична непривабливість зубної емалі або зміни кольору ясен біля старих коронок.

Встановлення оксид-цирконієвих коронок може бути протипоказане при схильності до бруксизму (скреготу зубами уві сні), під час вагітності або в разі глибоких порушень прикусу.

Щоб наблизити колір коронок до натурального, використовується шкала Віта, по якій підбирається ідеальний відтінок, ідентичний кольору конкретної зубної емалі. Догляд за зубами з оксид-цирконієвими коронками не відрізняється від звичайного: регулярне чищення зубів із зубною пастою, ополіскування, застосування зубної нитки і профілактичне відвідування стоматолога 2 рази на рік.

Встановлення оксид-цирконієвих коронок в S.I.Y. Dental

Якщо Ви хочете скористатися послугами протезування, то в клініці цифрової стоматології S.I.Y. Dental Ви можете встановити коронки з затребуваного сучасного матеріалу - оксиду цирконію.

Перед встановленням, потрібно здійснити обов'язкові підготовчі заходи профілактики та лікування зубів. Установка оксид-цирконієвих коронок об'єднує в собі кілька етапів:

 • Огляд стоматологом ротової порожнини для виявлення та лікування карієсу, запалених ясен і проведення чистки каменів.
 • Підбір та обговорення з пацієнтом необхідної системи протезування у вигляді поодиноких коронок або мостовидних конструкцій.
 • Сканування ротової порожнини для побудови моделі коронок або зняття зліпка.
 • Обточування зубів для майбутньої установки коронок.
 • Установка тимчасових коронок до готовності цирконієвих.
 • Створення макета в лабораторії за допомогою комп'ютерного 3D- моделювання CAD / CAM та виготовлення коронки.
 • Установка оксид-цирконієвої коронки пацієнту.

Залежно від стану зубів, можна встановити коронку не тільки на живий зуб, але і в разі його повної відсутності. Тоді для фіксації використовуються імпланти, які закріплюються в яснах (кістках щелепи) пацієнта.

Ми пропонуємо доступні ціни на послуги естетичної стоматології. Щоб не переплачувати за використання дорогого матеріалу, можна використовувати комбінований метод протезування. Ви можете встановити коронки з цирконію на передні зуби, які видно при усмішці. Для інших молярних жувальних зубів можна використовувати металокераміку. Сучасне комп'ютерне моделювання дозволяє створити ідеально підходящу коронку за розміром для Вашої бездоганної посмішки.