Київ, проспект Лобановського, 4В
Пн-Сб – 09:00-20:00
Нд – за попереднім записом

Оксид-цирконієві коронки

Оксид-цирконієві коронки

Оксид-цирконієві коронки. На сьогоднішній день існує безліч способів протезування зубів. Практично кожен з них має як переваги, так і недоліки. Ми хочемо познайомити Вас з технологією відновлення зубів, яка не має явних недоліків. Це найбільш сучасний спосіб протезування, при якому використовуються інноваційні технології комп'ютерного моделювання та автоматизовані методи створення коронок. Зубні протези з діоксиду цирконію - це головне досягнення сучасної естетичної стоматології.

Що таке діоксид цирконію?

Це матеріал, аналогічний металу з точки зору міцності і довговічності, і кераміці - з точки зору естетики. Серед різноманіття сучасних технологій протезування аналогів діоксиду цирконію немає. За допомогою даного методу можна відновити як один втрачений зуб, так і цілий зубний міст з кріпленням на натуральних опорних зубах або імплантатах.

Показання:

 • відновлення одного або декількох відсутніх зубів
 • непереносимість зубних протезів з металу або інших матеріалів
 • бажання мати максимально красиві зуби, які важко відрізнити від природних

Технологія протезування діоксидом цирконію

Діоксид цирконію отримують при хімічній обробці мінералу під назвою циркон,який являє собою матеріал білого кольору різних відтінків, та володіє прозорістю, характерною для натуральних зубів. Незважаючи на те, що діоксид цирконію володіє приголомшливою міцністю, він не має ніякого відношення до металів. Тому він не викликає відторгнення організмом, тобто є біосумісним, а також не може бути причиною алергічних реакцій або пігментації ясен. Ці властивості матеріалу дозволяють відновлювати зуби у пацієнтів з високою чутливістю до протезів.

Оксид-цирконієвих коронки виготовляються з дорогого устаткування. Для обробки діоксиду цирконію використовується технологія CAD / CAM, яка нагадує створення протезів з металокераміки, проте значно більш трудомістка. Тому не кожна клініка може дозволити собі застосовувати цю інноваційну технологію. Нажаль, це є причиною високої вартості протезування діоксид цирконієм. Вартість відновлення зубів приблизно в два-три рази вище протезування металокерамікою.

Однак витрати на протези з діоксиду цирконію можна вважати виправданими. Ніщо так сильно не впливає на перше враження, як здорова і красива посмішка. Якщо естетичний фактор при відновленні зубів є для Вас одним з головних, то протези з діоксиду цирконію підходять Вам ідеально. Зі сторони практично неможливо відрізнити штучні зуби від натуральних.

Процес створення коронки

Коронка створюється виключно на спеціалізованому обладнанні. Завдяки комп'ютерному моделюванню, ймовірність похибки при створенні протеза нульова. Однак на етапі фарбування і обробки фахівець може вносити деякі корективи вручну, наприклад, щоб домогтися більш природного кольору зубів.

Переваги протезів з діоксиду цирконію

 • Дивовижний зовнішній вигляд: протези з цирконію дуже схожі на натуральні зуби. Завдяки використанню зовнішньої кераміки і білого кольору з середини, коронки виглядають зовсім як справжні зуби. Для них характерна та ж ступінь прозорості, що і для природних зубів. Протези навіть пропускають світло. При цьому є можливість точного підбору відтінку протеза під колір натуральних зубів пацієнта.
 • Рекордна довговічність і висока міцність: протези з діоксиду цирконію прослужать, щонайменше, 15-20 років. А при правильному догляді їх можна носити протягом усього життя, на відміну від протезів з металокераміки.
 • Гарне прилягання протеза до опорних зубів: протези ідеально прилягають до опорних зубів, завдяки комп'ютерному моделюванню щелепи. Це запобігає проникненню всередину протеза бактерій, що руйнують зуби. Тому небезпека розхитування протеза і розвитку вторинного карієсу і періодонтиту під коронкою зведена до мінімуму.
 • Оксид-цирконієві коронки зберігають презентабельний зовнішній вигляд протягом усього періоду експлуатації. Не фарбуються і не руйнуються.
 • Широкий спектр застосування: протези можуть використовуватися як для відновлення одного втраченого зуба. Так і для ряду зубів. При цьому вони можуть кріпитися як на натуральні опорні зуби, так і на імплантати.
 • Безпека: діоксид цирконій абсолютно безпечний для організму людини, не викликає подразнення, запалення ясен, алергічних реакцій, відторгнення кістковими тканинами.
 • Легкість: коронки з діоксиду цирконію дуже легкі і зручні, набагато легше протезів, в яких використовуються металеві елементи.
 • Діоксид цирконій відрізняється стійкістю до дії високих і низьких температур.
 • Каркас протеза тонше, ніж аналогічний, але виготовлений з металу, тому процес протезування не викликає особливого дискомфорту.

Догляд за протезами

Оксид-цирконієві коронки та протези не вимагають особливого догляду. Їх потрібно регулярно чистити і ополіскувати. А також кілька разів на рік відвідувати стоматолога для проведення профілактичних процедур. В цьому випадку у Вас не виникне проблем із зубами. І Ви зможете насолоджуватися життям, не відчуваючи болю і психологічного дискомфорту.

Єдиним недоліком протезів з діоксиду цирконію є висока ціна. Проте витрати на протезування повністю виправдані, враховуючи великий список переваг цієї технології. Якщо Ви хочете відновити зуби на найсучаснішому рівні естетичної стоматології, то протези з діоксиду цирконію Вам підходять як найкраще.

Так чи інакше, не кожен пацієнт може дозволити собі коронки з діоксиду цирконію. Не варто засмучуватися. Лікар ортопед стоматологічної клініки S.I.Y. Dental обов'язково підбере для Вас найбільш комфортний і доступний спосіб протезування, виходячи з індивідуальних особливостей Вашого організму і фінансових можливостей.