Спеціалізація клініки - імплантація та протезування
Пн-Сб – 09:00-20:00
Київ, проспект Лобановського, 4В

Керамічні реставрації

Керамічні реставрації
 1. Загальні поняття
 2. Особливості керамічної реставрації
 3. Процедура керамічної реставрації
 4. Переваги керамічної реставрації
 5. Керамічні пломби в місті Київ

Керамічні реставрації – поверніть вашій посмішці природну чарівність.

Розробка нових матеріалів та інноваційні технології в стоматології дозволяють навіть в найскладніших ситуаціях забезпечити повне відновлення зубів. Природна естетика досягається за рахунок точної імітації природного зуба, позбавленого недоліків і проблем в майбутньому. Керамічне відновлення - це унікальна послуга, заснована на використанні найбільш міцного матеріалу, що не використовує метали і володіє масою інших переваг.

Особливості керамічної реставрації

В першу чергу, керамічна реставрація дозволяє виконати відновлення не тільки естетики, а й виконання усіх функцій зубів. При цьому, процедура дозволяє вирішити практично будь-яке завдання, повністю відновлюючи зуби навіть в найскладніших клінічних ситуаціях. Для проведення керамічної реставрації можуть використовуватися вініри, накладки або вкладки, які не мають металевого каркаса або основи. Вініри використовуються для виправлення дефектів в центральній частині, а за допомогою вкладок відновлюється цілісність і естетичність жувальних зубів.

Важливо: До недавнього часу великі руйнування зубів вимагали установки металевих коронок, а пломбування було неможливе в більшості подібних випадків. При цьому, проводилося видалення нерва зуба. Розробка керамічної реставрації дозволяє уникнути депульпування і провести відновлення зуба, уникаючи також багатьох інших негативних дій, що відбиваються на здоров'ї в майбутньому.

Процедура керамічної реставрації

Першою дією лікаря буде дослідження стану зубів і проведення їх лікування. Стара пломба, штифт або уражені карієсом ділянки знімаються, а сам зуб готується до реставрації. Важливо підкреслити, що вся процедура відновлення проводиться за одне відвідування, крім випадків пульпіту, який потребує покласти ліки в канали, а реставрацію провести тільки на наступний прийом. Підготовлений і вилікуваний зуб, який не має запалень або уражених областей сканується для створення об'ємної моделі. Отримані дані обробляються і моделюється керамічна вкладка, яка дозволить прибрати всі дефекти зуба і відновити його цілісність.

Важливо: Зображення моделі має високу якість і відображається в збільшеному вигляді, що дозволяє точно розрахувати кожен куточок і деталь вкладки, що усуває дефекти. Причому сама програма моделювання вже враховує сотні і тисячі випадків ураження зубів, пропонуючи оптимальний варіант для вирішення проблеми.

Після проведення моделювання проводиться фрезерування вкладки на спеціальному обладнанні, пов'язаному і контрольованому комп'ютером. За рахунок такого підходу забезпечується досягнення найвищої точності і мікронного допуску, а сама процедура виконується менш ніж півгодини. Заключним етапом реставрації є установка вкладки, яка буквально зростається з зубом за рахунок спеціальної речовини. Всього один похід в клініку дозволить виконати не тільки цю процедуру, але і розробити повний комплекс заходів для відновлення функціональності та естетичності зубів.

Переваги керамічної реставрації

Серед найбільш важливих переваг, які забезпечують процедурі все більше популярності в порівнянні з застарілими методиками, можна виділити:

 • повна імітація структури, що відбиває світло ефекту, кольору та інших параметрів;
 • охорона естетичності на тривалий час - навіть через роки відновлений зуб не втратить кольору і не буде схильний до фарбування;
 • протистояння механічним пошкодженням - виключені тріщини або відколи;
 • захист від більшої частини захворювань, в тому числі і карієсу;
 • тривалий термін служби, що становить більше двох десятиліть.

Керамічні пломби в місті Київ

Уже сьогодні в нашій клініці ви можете провести процедуру керамічної реставрації або встановити керамічні пломби, яка займе мінімум часу і зусиль, а її вартість відповідає заявленій якості. Ми пропонуємо провести керамічну реставрацію і пломбування на таких умовах:

 • індивідуальний скан для кожного клієнта, що дозволяє відновити точну анатомічну форму природного зуба і виготовити для нього вкладку;
 • відсутність усадки і пошкоджень в найближчі 20 років, що дозволить зменшити витрати на догляд і збільшити захищеність від зовнішніх пошкоджень;
 • естетичність та можливість проведення художньої реставрації, яка дозволить поліпшити зовнішню привабливість і чарівність посмішки;
 • використання якісного матеріалу, точне дотримання технології і висока ефективність з пролонгованим ефектом.

Керамічна пломба - це естетична посмішка, міцні зуби і можливість на довгий час забезпечити їх захист від зовнішнього впливу, а ще один ефект - зменшення навантаження. Кераміка є матеріалом, який володіє подібними з кістковою структурою зуба властивостями. За рахунок подібної структури навантаження розподіляється рівномірно, що також зменшує ймовірність виникнення сколів або тріщин, збільшуючи термін служби.

Записатися
на прийом