Спеціалізація клініки - імплантація та протезування
Пн-Сб – 09:00-20:00
Київ, проспект Лобановського, 4В

Встановлення вінірів

Встановлення вінірів
 1. Голлівудська посмішка
 2. Показання до установки вінірів
 3. Матеріали для виготовлення вінірів
 4. Недоліки вінірів
 5. Установка вінірів в місті Київ

Про голлівудську усмішку мріє кожен. Завдяки застосуванню простих матеріалів в стоматології стало можливим мати ідеально білі зуби, не вдаючись до відбілювання або видалення своїх зубів. Про те, що таке вініри знають не з чуток. Багато зірок стали володарями бездоганної білосніжної усмішки, яка виглядає завжди однаково протягом багатьох років. Такого ефекту можна досягти, якщо провести встановлення вінірів.

Вініри являють собою накладки на зуби, які повністю повторюють форму, колір і ступінь твердості емалі. Їх встановлюють на верхній підготовлений шар зуба, де накладні пластинки утворюють з зубом одну цільну конструкцію. Далі ми розглянемо переваги використання вінірів, матеріали для їх виготовлення, можливості експлуатації і розповімо, як проводиться установка пластинок в клініці S.I.Y. Dental.

Показання та переваги встановлення вінірів

Вініри в основному використовують для переднього ряду зубів, щоб приховати можливі недоліки, які видно при розмові й усмішці. До причин використання даних накладних виробів, відносять наступне:

 • Деформована форма зубів.
 • Присутність пломб, тріщин, сколів, які помітні на передніх зубах.
 • Наявність щілини між зубами.
 • Коли колір емалі відрізняється від зубів поруч і не змінюється в ході хімічного відбілювання. Наприклад, коли зуби нарощені, то відбілювання такої емалі не відбувається.
 • Прояв флюорозу на зубній емалі - утворення білих цяток.
 • Деформація емалі або стертість після носіння брекет-системи.
 • Мінімальні порушення при неправильному прикусі.

Вініри на зуби також можна використовувати для корекції зубів в літньому віці. Завдяки інертності матеріалу, емаль не забарвлюється від вживання напоїв з вмістом кофеїну, барвників. Вона не руйнується при перепаді температур під час вживання холодної або гарячої їжі.

Матеріали для виготовлення вінірів

Для виготовлення виробів застосовують такі матеріали:

 • Кераміка. Використання кераміки в стоматології вважається оптимальним рішенням для досягнення високої міцності та естетичної досконалості. При використанні вінірів з кераміки, зуби виглядають максимально натурально. Їх практично неможливо відрізнити від справжніх.
 • Діоксид-цирконію. Конструкція пластинок являє собою каркас із діоксиду цирконію, на який наноситься керамічне покриття. Наявність такого каркасу надає виробу більшої міцності, на відміну від цілісної кераміки. Вони здатні витримувати більше жувальне навантаження, без ризику пошкодження конструкції. Такі вініри проектуються за допомогою комп'ютерної технології CAD \ CAM, коштують дорожче керамічних і можуть носитися більше 10 років.

Залежно від способу виготовлення розрізняють вініри і люмініри. Вініри мають товщину 0,5 мм. Головна відмінність - це спосіб виготовлення і фіксації. Люмініри представляють собою ультратонкі пластинки товщиною до 0,3 мм, для установки яких у більшості випадків не потрібне препарування зуба.

Недоліки вінірів

Головні недоліки накладних конструкцій - це ціна та неможливість відновлення препарованого зуба. Дізнатися, скільки коштують вініри, Ви можете подивившись в прайсі послуг клініки цифровий стоматології S.I.Y. Dental. Незважаючи на те, що вініри - найдорожчі варіанти з матеріалів для естетичної стоматології, установку даних конструкцій не обов'язково встановлювати на всі зуби. Зазвичай їх застосовують для 8 верхніх і 10 нижніх передніх зубів, які видно при усмішці.

Руйнування стереотипів про вініри

 • Вінірами можно вирівняти зуби. Можна вирівняти і приховати лише незначні дефекти неправильного прикусу, наприклад, щілину між зубами або деформовану форму зуба. При зайвому випиранні зубного ряду або хаотичному розташуванні зуба в області ясен, потрібна попередня установка брекетів для виправлення нюансів неправильного глибокого прикусу.
 • При наявності пломби, установка вінірів протипоказана. Наявність пломби - це не перешкода. Перед установкою вінірів, зону з пломбою спилюють і покривають керамікою, щоб забезпечити стикування встановлюваємих матеріалів й уникнути можливого потріскування від наявності швів різних матеріалів.
 • Зуб під вініром може зіпсуватися. Накладні пластинки виступають певним захисним щитом, через який не проникають ніякі бактерії або шматочки їжі. Варіант гниття або псування зуба може бути реалізований, тільки в разі, якщо перед установкою пластинок не вилікуваний карієс на рідних зубах.
 • З часом вініри темніють. Керамічна поверхня вініра має високу стійкість до будь-яких фарбувальних речовин. Тільки в результаті тріщини або відколу, при попаданні фарбувального пігменту, колір виробу може бути видозмінений.

Висока вартість вінірів з кераміки зазвичай лякає пацієнтів і саме з цієї причини вони віддають перевагу композитним пластинкам. В даному випадку, важливо врахувати термін служби кожного з виробів. Носити керамічні накладки можна від 10 років і більше, а максимальний термін служби накладок з композитних матеріалів - до 7 років. Тому якщо співвіднести ціну, термін служби кожного з виробів, виходить, що встановлювати керамічні вініри набагато вигідніше.

Встановлення вінірів в місті Київ

Якщо Ви хочете стати володарем бездоганної усмішки, для якої не потрібно проводити регулярне відбілювання, тоді в клініці цифрової стоматології S.I.Y. Dental, Ви можете встановити собі вініри на зуби. Для початку необхідно пройти повне обстеження у стоматолога, вилікувати наявні проблеми: карієс, запалені ясна, почистити камені.

Після препарування зубів (зазвичай видаляється 0,5-0,7 мм верхнього шару емалі) знімається зліпок для виготовлення майбутніх накладних пластинок. У деяких випадках обточування зуба перед установкою може не знадобитися.

У лабораторії виробляють точну модель керамічних накладок відповідного відтінку. Вініри виготовляються двома способами: пошаровим нанесенням керамічної маси або литним високотемпературним пресуванням під тиском. Після виготовлення, вініри фіксуються на зубах пацієнта за допомогою цементної пасти.

Фахівці клініки S.I.Y. Dental розкажуть про всі переваги та недоліки, усіх існуючих матеріалів для встановлення вінірів. Ми підберемо для Вас ідеальний варіант накладних пластинок, в залежності від необхідності вирішення естетичної або цілісної проблеми Ваших зубів.

Записатися
на прийом