Спеціалізація клініки - імплантація та протезування
Пн-Сб – 09:00-20:00
Київ, проспект Лобановського, 4В

Лікування молочних зубів

Лікування молочних зубів
 1. Загальні поняття
 2. Чому псуються молочні зуби
 3. Лікування та профілактика
 4. Від чого залежить успіх лікування молочних зубів?

Незважаючи на те що тривалість життя молочних зубів у людини невелика, вони заслуговують такої ж уваги і якісного догляду, як і постійні. Перші зубки відрізняються вразливістю і надмірною м'якістю, але саме вони служать фундаментом для постійних, і надають серйозного значення для формування прикусу. Отже, рання втрата тимчасових зубів порушує правильний розвиток щелеп, і викликає ймовірність проникнення інфекції до зачатків постійних зубів. Ось чому вкрай важливо не тільки лікувати молочні зуби, але і зберігати до їх природної зміни (до 9-10 років). Стоматологічна клініка S.I.Y. Dental в Києві з радістю допоможе нашим маленьким пацієнтам попередити або усунути поширені проблеми молочних зубів.

Чому псуються молочні зуби

На жаль, карієс більшою мірою, є загрозою саме для дитячих зубів. Поява цієї хвороби може служити сигналом збоїв в організмі дитини і заслуговує на особливу увагу з боку батьків.

Різні зміни складу емалі найчастіше викликані недотриманням правил гігієни і поганим доглядом за ротовою порожниною дитини. Нехтуючи систематичними процедурами очищення зубів, ви провокуєте відкладення нальоту і формування позитивного середовища для розвитку бактерій. Вони утворюють виділення, руйнують емаль і провокують появу карієсу.

Існує й інший фактор, що викликає необхідність лікування зубів у дитини. До нього відноситься спадкова патологія емалі, що знижує міцність емалевого шару і сприяє порушенню його цілісності.

Лікування і профілактика

Карієс може проявляти себе по-різному, відповідно його лікування залежить від ступеня прогресування хвороби.

 • Якщо карієс на ранній стадії, буде досить процедури фторування. У нашій клініці ми використовується новинку сучасної стоматології - InnoDent Junior. Він дозволяє лікувати карієс у дітей і дорослих на початковій стадії за одне відвідування. Це щадний метод, який не викликає дискомфорту і уповільнює розвиток хвороби.
 • При наявності утворень невеликих розмірів, використовується процедура сріблення. Такого роду метод актуальний виключно для діток до 3-років.
 • Якщо в зубі вже утворилася дірка (пульпіт, пародонтит), то вихід один - видалення ураженої тканини, знезараження і пломбування.

Дитячий візит до стоматолога - не найприємніша процедура, тому в стоматологічній клініці S.I.Y. Dental лікарі прагнуть внести в неї трішки позитиву. Використання кольорових пломб дозволяє «згладити кути» в стосунках з маленьким пацієнтом, зацікавити його і підняти настрій. Беручи участь в лікуванні, дитина відволікається на вибір кольору пломби, з інтересом очікує результату і процес проходить більш спокійно і дружелюбно.

 • Профілактика - перевірений спосіб виростити дитину з здоровими зубами. Вона необхідна для того, щоб запобігти захворюванню або призупинити його. У нашій клініці для діток до трьох років, доступна послуга герметизації фісур, що забезпечує захист зубів малюка від карієсу. Вона дозволяє зубній емалі формуватися правильно, позбавляючи її від нальоту і патогенних бактерій.
 • Регулярне відвідування стоматолога рекомендується двічі в рік. Фахівець допоможе визначити схильність до карієсу, підібрати підходящу зубну пасту, щітку, розповість про особливості догляду.
 • Правильна гігієна також важлива. Чистити ротову порожнину потрібно два рази в день, і обполіскувати рот після їжі обов'язково.

Регулярно відвідуючи лікаря, ви відкриєте для себе багато нового: правильне харчування, особливості визначення хвороби на ранніх стадіях, а також сигнали, що свідчать про необхідність візиту до стоматолога. Відмінною профілактикою карієсу молочних зубів вважається вживання свіжих овочів, уникнення газованих напоїв і шкідливих вуглеводів. З соками потрібно бути особливо обережними, адже вони містять кислоти, що руйнують емаль.

Від чого залежить успіх лікування молочних зубів?

 • Перебуваючи у стоматолога, дитина насамперед повинна відчувати себе комфортно. Ми розуміємо наскільки важливо знайти з пацієнтом спільну мову, тому візити в нашу клініку перетворюються для нього в своєрідну пригода. Наші стоматологи легко йдуть на контакт з дітьми, роблять для них екскурсії, показують обладнання, якщо потрібно катають, веселять і всіляко відволікають. Після цього у них виникне взаємна довіра.
 • У будь-якому віці карієс у дітей лікується під місцевою анестезією. Так дитина не буде відчувати ні болю, ні дискомфорту під час маніпуляцій лікаря.
 • Спокій і позитивний настрій батьків допомагають «стабілізувати» емоційний стан дитини.

В стоматологічній клініці S.I.Y. Dental створені всі умови для успішного лікування молочних зубів у дітей. Ваш чекає команда професіоналів, сучасне обладнання і найбільш комфортна обстановка для пацієнтів.

Записатися
на прийом