Спеціалізація клініки - імплантація та протезування
Пн-Сб – 09:00-20:00
Київ, проспект Лобановського, 4В

Корисна інформація про S.I.Y. Dental

срочная стоматология

Термінова Стоматологія

Термінова стоматологія - це необхідність, з якою стикаються багато людей, що приїжджають до нас з-за кордону. Найчастіше, це ті, хто приїжджає погостювати до родичів або туристи. А також ті, хто приїжджає з службової неохідності або з питань бізнесу. Не рідко зустрічаються й ті, хто цілеспрямовано приїжджає на лікування. Для людини обмеженої чіткими часовими рамками, дуже важливо бути впевненою в тому, що вона встигне вирішити всі свої проблеми за цей період часу. Як показує практика це 7 - 10 днів.

Добре, якщо Вам потрібно поставити пломбу або дві - це не проблема. Але що, якщо Вам необхідна складна імплантація та протезування? Або у Вас є запалення, яке потрібно усунути перед наступною імплантацією? Або Вам важко без консультації лікаря оцінити обсяг майбутнього втручання і Ви не уявляєте скільки це може зайняти часу? Головне питання, яке турбує таких пацієнтів – чи зможуть вони вкластися в наявний час?

Наша відповідь - ТАК! Завдяки надання широкого спектру стоматологічних послуг і нашій власній цифровій лабораторії, ми можемо зробити імплантацію та протезування в найкоротші терміни. Це можливо завдяки тому, що сканування, 3D моделювання, фрезерування і синтерізація (випал) виробляються безпосередньо у нас в клініці. Раніше потрібно було знімати зліпки, відправляти в лабораторію, чекати і тільки потім встановлювати. А уявіть, якщо сталася помилка і потрібно переробляти? Тепер ці тривоги і незручності стають неактуальними. Тепер сканування, фрезерування і інші маніпуляції проводяться на ультрасучасному німецькому обладнанні "Sirona Dentsply". Воно виключає наявність будь-яких помилок або відхилень. Наша лабораторія оснащена всім необхідним для проведення термінових стоматологічних операцій і послуг.

Керамічні або цирконієві коронки, вініри та інші реставрації виконуються швидко та з ідеальною точністю!

Детальніше про інноваційні 3D технології в стоматології Ви можете прочитати в розділі "CAD / CAM технології".

Термінова стоматологія в місті Київ

Ми розуміємо, наскільки важливим для Вас є кожен день. Та як важливо встигнути все зробити в короткі терміни. Тому, для тих, хто приїжджає до нас з-за кордону, ми складаємо зручний план лікування, який буде відповідати Вашому графіку. Записавшись до нас попередньо, Ви зможете отримати будь-які види стоматологічних послуг якісно і швидко!

Для попереднього запису Ви можете зв'язатися з нами за тел .: +38 (097) 911 63 68 (Viber) або +38 (044) 537 18 75.
Або напишіть нам на пошту: siy-dental@ukr.net

Якщо у Вас залишились запитання, ми з радістю на них відповімо!

Залиште ім'я та номер телефона і наш спеціаліст Вам зателефонує.

Записатися
на прийом