Спеціалізація клініки - імплантація та протезування
Пн-Сб – 09:00-20:00
Київ, проспект Лобановського, 4В

Корисна інформація про S.I.Y. Dental

Дезінфекція і стерилізація в стоматології

Порожнина рота є одночасно життєво важливим буфером, через який їжа потрапляє в наш організм, але і найбільшою вразливістю. Мікроорганізми, грибки, віруси, шкідливі і токсичні речовини, які потрапили в ротову порожнину, можуть нашкодити нам. Стоматолог, який проводить лікування зубів, використовує різні інструменти, від чистоти яких залежить здоров'я пацієнтів. Саме тому стерилізація в стоматології є необхідністю.

У стоматологічній клініці «S.I.Y. Dental» ми приділяємо підвищену увагу до сучаснх методик стерилізації та проведення санітарних заходів. Здоров'я наших пацієнтів - першочергове завдання клініки. Саме тому ми максимально використовуємо тільки одноразові матеріали: стерильні серветки, покриття, стакани, cлюноотсоси, халати, шапочки, маски, рукавички, бахіли та інше.

Также ми проводимо обробку дезінфекторами всіх поверхонь меблів, установки до та після прийому кожного пацієнта. Ми використовуємо всі відомі методи і засоби дезінфекції та стерилізації інструментів в стоматології.

Процес проходить в декілька етапів:

  • Попередня обробка. Інструменти ретельно обробляються піввідсотковим розчином перекису водню. Важливо, щоб час занурення становив не менше півгодини.
  • Ручне очищення лотків, дзеркал, пінцетів, турбін і інших хірургічних інструментів.
  • Автоматична промивка інструментів з використанням ультразвукового впливу. В якості миючих засобів використовуються антибактерицидні розчини хлоргексидину в якості основних діючих речовин.
  • Сортування і упаковка всіх інструментів в відповідні одноразові полімерні пакети, і їх запаювання за допомогою нагрівання місця спайки.
  • Автоклавування. Упаковані інструменти поміщаються в автоклав, в якому відбувається високотермальна обробка парою в умовах високого тиску протягом години. На цьому етапі відбувається очищення інструментів від всіх відомих видів патогенних бактерій і вірусів, які вижили в попередніх етапах очистки.

Протягом кожного етапу стерилізації наші співробітники здійснюють контроль якості з використанням спеціальних індикаторів і маркерів, які підтверджують коректність протікання обробки і стерильність інструментів після її завершення. Хімічний індикатор на кожній полімерній одноразовій упаковці гарантує стерильність вмісту. Таким чином, здійснювана дезінфекція в «S.I.Y. Dental» гарантує безпеку вашого здоров'я в наших стінах.

Якщо у Вас залишились запитання, ми з радістю на них відповімо!

Залиште ім'я та номер телефона і наш спеціаліст Вам зателефонує.

Записатися
на прийом